Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W największej ilości występuje w skórze właściwej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W największej ilości występuje w skórze właściwej."— Zapis prezentacji:

1

2 W największej ilości występuje w skórze właściwej.
C z y m j e s t k o l a g en ? Kolagen jest białkiem tkanki łącznej. Występuje we wszystkich organizmach żywych. Jest budulcem ważnych narządów w organizmie takich jak serce, płuca czy mięśnie. W największej ilości występuje w skórze właściwej. Kolagen ma właściwości „klejorodne”. Pełni funkcje podporowe, jest czynnikiem kontrolującym rozmieszczenie sił wewnętrznych i zewnętrznych działających na nasz organizm.

3 K o l a g e n w k o s m e t y c e Z punktu widzenia kosmetyki najważniejszy jest kolagen skórny. Posiada on właściwości utrzymania odpowiedniego poziomu wody w komórkach. Proces ten odpowiada za nadanie skórze jej młodzieńczej elastyczności, sprężystości oraz jędrność.

4 K o l a g e n , a u p ł y w l a t Naturalny kolagen w ludzkim ciele ulega ciągłej wymianie. Nowe cząsteczki zastępują zużyte stare. Niestety proces ten nie trwa wiecznie i już około 25 roku życia ulega spowolnieniu. Po 40 roku życia degradacja kolagenu nabiera znacznego przyśpieszenia. Zaburzenia wymiany kolagenu są najbardziej widoczne na skórze. Z biegiem lat traci ona swą jędrność i gładkość, staje się cieńsza, sucha i pojawiają się zmarszczki.

5 P o z y s k i w a n i e k o l a g e n u
Pozyskiwanie kolagenu i zachowanie jego odpowiednich właściwości i budowy jest zasługą polskich naukowców. Odkryli oni proces pozyskania cząsteczki kolagenu w niskich temperaturach. Dzięki temu zachowuje ona swoje biologiczne działanie. Taka cząsteczka nazywana jest aktywnym kolagenem. Firma AAG pozyskuje kolagen z ryby tołpygi. Hodowane one są w ekologicznych zbiornikach i żywione są wyłącznie glonami aby zachowały jak najlepszą jakość kolagenu.

6 Collagen Max® jest preparatem hipoalergicznym !
P o z y s k i w a n i e k o l a g e n u Budowa białka kolagenu rybiego jest bardzo zbliżona do ludzkiej cząsteczki kolagenu. Ponadto ryby nie posiadają systemu odpornościowego przez co ich białko nie powoduje alergii ani podrażnień nawet dla najbardziej wrażliwej cery. Collagen Max® jest preparatem hipoalergicznym !

7 P r z y s w a j a l n o ś ć k o l a g e n u
Temperatura w której produkt jest składowany i transportowany nie przekracza 23 stopni Celsjusza. W takiej temperaturze cząsteczka kolagenu zachowuje swoją aktywną, spiralną strukturę. W tej postaci aktywna cząsteczka kolagenu jest za duża aby przeniknęła przez ludzką skórę. Dopiero gdy kolagen ma kontakt ze skórą i podgrzewa się pod wpływem jej ciepła, rozpada się na aminokwasy i peptydy. Te natomiast przenikają przez skórę tworząc „siateczkę proteinową”. Aktywne cząsteczki zawarte w kosmetyku wnikają w głąb skóry, regenerują ją i stymulują do produkcji nowego kolagenu. Collagen Max® to jeden z bardzo nielicznych preparatów TRANSDERMALNYCH, czyli przenikających przez skórę.

8 C o l l a g e n M a x Collagen Max dzięki swoim właściwościom uzupełnia w organizmie niedobory rodzimego kolagenu. Zastosowanie Collagen Max pobudza zdolność skóry do odbudowy i obrony przed szybką degradacją kolagenu.

9 Stosowanie Collagen Max pozwala na głębokie nawilżenie skóry.
Materiały kolagenowe znane są z tego, że mogą w swej strukturze wiązać ogromne ilości wody. Podstawowym elementem w leczeniu i pielęgnacji skóry jest jej prawidłowe nawilżenie. Kolagen po przeniknięciu przez naskórek tworzy siateczkę proteinową, która ma właściwości wchłaniania oraz zatrzymywania wody w organizmie. Stosowanie Collagen Max pozwala na głębokie nawilżenie skóry.

10 Naturalność produktu potwierdza świadectwo biodegradacji
C o l l a g e n M a x j e s t n a t u r a l n y ! Żel Collagen Max jest całkowicie wolny od jakichkolwiek barwników czy składników chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: Woda źródlana Aktywny biologicznie kolagen, w którym zachowana jest struktura cząsteczki Elastyna Kwas mlekowy Śladowa ilość naturalnych stabilizatorów Naturalność produktu potwierdza świadectwo biodegradacji oraz nagroda za najlepszy kosmetyk naturalny!

11 Przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu
C o l l a g e n M a x d o s t ę p n y j e s t w t r z e c h s e r i a c h PERFECT ® Przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu Dostępny w pojemnościach: 30 ml 50 ml 125 ml 200 ml SPECIAL ® Przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, oraz do masaży Dostępny w pojemnościach: 50 ml 125 ml 200 ml NATURAL ® Przeznaczony do pielęgnacji dłoni i paznokci oraz do włosów i kąpieli Dostępny w pojemnościach: 50 ml 125 ml 200 ml

12 Przywraca skórze młodzieńczy wygląd. Redukuje cienie pod oczami.
C o l l a g e n M a x P e r f e c t ® Głęboko nawilża i ujędrnia skórę, powodując jej regenerację i spłycenie zmarszczek mimicznych. Przywraca skórze młodzieńczy wygląd. Redukuje cienie pod oczami. Działa wspomagająco przy trądziku młodzieńczym i różowatym Działa wspomagająco przy paradontozie

13 Czyni skórę bardziej elastyczną.
C o l l a g e n M a x S p e c i a l ® Głęboko nawilża i ujędrnia skórę, powodując spowolnienie procesu jej starzenia. Czyni skórę bardziej elastyczną. Wspomaga gojenie się skóry po oparzeniach słonecznych i solaryjnych. Wspomaga redukcję cellulitu i rozstępów. Wspomaga gojenie się ran i uszkodzeń skóry. Wygładza blizny i bliznowce.

14 Dogłębnie regeneruje włosy od nasady
C o l l a g e n M a x N a t u r a l ® Dogłębnie regeneruje włosy od nasady Likwiduje zmiany łojotokowe, łupież, stany zapalne Nadaje włosom elastyczności i blasku, powiększa objętość Przywraca naturalną barwę siwiejących włosów Wzmacnia paznokcie od ich nasady

15 P r o d u c e n t A A G S p . z o . o . Spółka AAG zajmuje się produkcją i dystrybucją opatentowanego preparatu Collagen Max - kolagenu naturalnego w formie żelowej. Nasza misja: Wszelkie nasze działania zmierzają do zapewnienia wszystkim Klientom możliwości utrzymania młodego i zdrowego wyglądu w zgodzie z naturą. Pragniemy dostarczyć wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną ofertę współpracy dostosowaną do potrzeb naszych Partnerów. Nadrzędnym celem AAG Sp. z o.o. jest zdobycie zaufania i zadowolenia Klientów.

16 AAG Sp. z o.o. jest zdobywcą prestiżowych nagród.
P r o d u k t D l a Z d r o w i a . p l AAG Sp. z o.o. jest zdobywcą prestiżowych nagród. W Plebiscycie ,,Produkt DlaZdrowia.pl 2008” w branży kosmetycznej brały udział dwa z naszych produktów i zajęły dwa pierwsze miejsca ! 1 miejsce: Collagen Max PERFECT® 2 miejsce: Collagen SPORT® O wyżej wynikach plebiscytu decydowały wyłącznie głosy internautów. Pokazuje to, że nasz produkt cieszy się dobrą opinią na rynku.

17 www.aagcollagen.pl A t e s t y i c e r t y f i k a t y
Collagen Max posiada wszelkie badania, atesty i certyfikaty potrzebne do sprzedaży produktu kosmetycznego. Są to: Badania fizyko-chemiczne Świadectwo biodegradacji Badania sanepid Badania alergiczne Atest bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego Ocena kosmetyczna badań aplikacyjnych Ocena instytutu kosmetycznego Wszystkie powyższe dokumenty są udostępnione na naszej stronie internetowej

18 B r ą z o w a p i e c z ę ć n a t u r y 2 0 0 6
Collagen Max zdobył również III miejsce – Brązową Pieczęć Natury 2006 w konkursie przeznaczonym dla producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych w kategorii: „polskie produkty profesjonalne” (do stosowania w ośrodkach odnowy biologicznej, SPA, sanatoriach, itp.)

19


Pobierz ppt "W największej ilości występuje w skórze właściwej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google