Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Materiały dla ucznia do programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Materiały dla ucznia do programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo."— Zapis prezentacji:

1 Materiały dla ucznia do programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo

2 Praktyczny poradnik, jak postępować, aby osiągnąć SUKCES miniprzedsiębiorstwa. Dzięki temu poradnikowi udział w grze edukacyjnej Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo nie będzie sprawiał problemów, ponieważ każdy użytkownik znajdzie w nim wyczerpujące informacje na temat funkcjonowania młodzieżowego miniprzedsiębiorstwa w szkole. Miniprzedsiębiorstwo krok po kroku – to zestaw praktycznych wskazówek dotyczących zadań wspólników w poszczególnych obszarach działań młodzieżowego miniprzedsiębiorstwa. Zwięzła i przejrzysta forma tego opracowania z pewnością ułatwi terminowe realizowanie poszczególnych zadań. Poradnik Jak założyć i prowadzić młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo? S zukamy pomysłu U kładamy plan K to? Co? Jak? C zym zaskoczyć? E fekty finansowe S ami o sobie

3 Wygodne narzędzie do opracowania biznesplanu bezpośrednio na platformie internetowej. Generator jest prosty w obsłudze i krok po kroku prowadzi przez kolejne elementy struktury do oczekiwanego efektu końcowego, jakim jest biznesplan miniprzedsiębiorstwa. Prosty w obsłudze program do prowadzenie dokumentacji finansowej miniprzedsiębiorstwa na zasadach zbliżonych do tego, jak to robią prawdziwe małe firmy. Test kompetencji menedżerskich i przedsiębiorczych w wersji interaktywnej. Zawiera pięćdziesiąt pytań, które pomogą uczniom zbadać swoje predyspozycje do pełnienia roli menedżera- przedsiębiorcy. Generator biznesplanu Program FINANSE Przedsiębiorca czy pracownik?

4 5 kilkuminutowych filmów dydaktycznych, które w atrakcyjnej formie przekazują wiedzę związaną z różnymi obszarami działań młodzieżowego miniprzedsiębiorstwa. 9 prezentacji multimedialnych, które mogą być wykorzystane przez uczniów do powtórzenia lub utrwalenia wiadomości.


Pobierz ppt "Materiały dla ucznia do programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google