Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Co roku w miesiącach letnich, czerwiec - sierpień rośnie deficyt krwi w całym kraju, spowodowany większą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Co roku w miesiącach letnich, czerwiec - sierpień rośnie deficyt krwi w całym kraju, spowodowany większą"— Zapis prezentacji:

1 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Co roku w miesiącach letnich, czerwiec - sierpień rośnie deficyt krwi w całym kraju, spowodowany większą liczbą wypadków. Młodzież szkolna ma wakacje, studenci wyjeżdżają za granicę, brak jest potencjalnych dawców krwi. Dlatego wspaniałą inicjatywą ze strony samorządowców byłoby włączenie się w tym okresie w Promocję Krwiodawstwa na naszych terenach. W pierwszej edycji akcji wzięło udział wiele samorządów z Podkarpacia. Były to między innymi: Miasto Krosno, powiaty: Sanok, Jasło, Krosno, Brzozów, gminy: Brzyska, Czudec, Kańczuga, Chorkówka, Rakszawa, Wojaszówka i wiele innych. Dzięki czemu zmniejszył się deficyt krwi na Podkarpaciu.

2 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Akcję możemy podzielić na dwa etapy: I etap - zamieszczenie na stronie internetowej informacji na temat krwiodawstwa oraz prowadzonej akcji, przygotowanie baneru promującego akcję z herbem Gminy i umieszczenie go na budynku urzędu ( w dalszej części prezentacji przykład baneru) - rozesłanie listów informujących do strażaków ochotników oraz księży na temat prowadzonej Akcji.

3 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Przykład baneru przygotowanego przez Gminę Wojaszówka

4 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Przykład baneru przygotowanego przez Miasto Krosno

5 Przykład baneru przygotowanego przez Powiat Jasielski

6 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU II etap - czynny czyli organizacja w naszych miastach/powiatach/gminach Promocji wraz z Akcją Oddawania Krwi w Punkcie Krwiodawstwa, do którego terytorialnie przynależymy, - możliwość zorganizowania ruchomego autobusu do poboru krwi, który bezpośrednio może przyjechać na nasz teren i połączyć akcję z piknikiem dla HDK (w dalszej części prezentacji przykład plakatu na piknik)

7 Przykład plakatu na Piknik Rodzinny dla HDK PCK

8 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Zdjęcia z Akcji Krwiodawstwa w budynku PWSZ Krosno - 14.08.2011

9 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Zdjęcia z Akcji Krwiodawstwa w budynku PWSZ Krosno - 14.08.2011

10 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Zdjęcia z Akcji Krwiodawstwa w budynku PWSZ Krosno - 14.08.2011

11 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Podsumowanie Akcji Krwiodawstwa - Krosno - 14.08.2011

12 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Zdjęcia z Akcji Krwiodawstwa w Ustrobnej- 22.07.2012

13 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Zdjęcia z Akcji Krwiodawstwa w Ustrobnej- 22.07.2012

14 AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Przykład może dawać bezpośrednio sam Prezydent, Starosta, Burmistrz czy Wójt, oddając krew. Myślę, że jest to wspaniały ukłon w stronę lokalnych środowisk. Możemy zorganizować na swoim terenie piknik dla honorowych dawców krwi a jednocześnie pomóc w czasie, gdy taka pomoc w tej dziedzinie jest naprawdę potrzebna. My samorządowcy mamy naprawdę wielkie serca i wspaniałą krew, którą dzieląc się z potrzebującymi uratujemy nie jedno życie. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem:Wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański tel. 509 156 938 e-mail: slawomir_stefanski@wp.pl


Pobierz ppt "AKCJA HUMANITARNA: SAMORZĄDOWCY NA RATUNEK ŻYCIU Co roku w miesiącach letnich, czerwiec - sierpień rośnie deficyt krwi w całym kraju, spowodowany większą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google