Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FB /ZSE.NowyTarg Z A P R A S Z A M Y.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FB /ZSE.NowyTarg Z A P R A S Z A M Y."— Zapis prezentacji:

1 FB /ZSE.NowyTarg Z A P R A S Z A M Y

2 Handel zagraniczny Stawiamy na: języki obce,
możliwości wyszukiwania Kontrahentów zagranicznych, Znajomość prawa w zakresie sporządzania umów międzynarodowych, Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji w języku obcym branżowym, Praktyki zawodowe w firmach z kontaktami zagranicznymi, Umiejętność dostosowania wyglądu zewnętrznego jak i zachowania do okoliczności, Mobilność wraz z zastosowaniem najnowszych technologii

3 Pokażemy Ci narzędzia i jak z nich korzystać przy sprzedaży
Sprzedaż internetowa Pokażemy Ci narzędzia i jak z nich korzystać przy sprzedaży - w oparciu o takie portale aukcyjne jak: - tworząc reklamę i kampanie reklamowe w: - przez własny sklep internetowy, damy Ci narzędzia oraz wiedzę do jego stworzenia i administrowania nim.

4 Najnowsze technologie
Szkoła pracuje na najnowszym oprogramowaniu biurowym wg najnowszych standardów i trendów w technologii informacyjnej. Program do obsługi firm Comarch ERP Optima jest aktualizowany u nas przynajmniej raz w roku, przed egzaminami zawodowymi. W ramach współpracy z Comarch w Krakowie organizujemy wyjazdy na pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, a dla zainteresowanych, możemy pomóc w przeprowadzeniu szkoleń z dziedzin, których nie obejmuje nasza podstawa programowa.

5 Praktyki Uczniowie mogą sprawdzić w praktyce nabytą na zajęciach wiedzę w czasie praktyk zawodowych – 4 tygodnie w całym cyklu kształcenia. Nasi najwięksi partnerzy: W ramach projektu unijnego „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” nasi uczniowie będą mieli możliwość odbywania bardzo ciekawych 4-6 tygodniowych szkoleń i praktyk zagranicznych w okresie wakacji u naszego partnera Ausbildungsverbund Teltow e. V. - Bildungszentrum der IHK Potsdam w Niemczech.

6 Certyfikat Marcina Panczakiewicza, Comarch ERP Optima.
Na zakończenie całego cyklu kształcenia absolwenci naszej szkoły otrzymują certyfikaty, wręczane osobiście przez: Kierownika Działu Szkolenia Comarch Pana Wojciecha Czerepaka oraz nauczyciela Marcina Panczakiewicza, potwierdzające umiejętność obsługi systemu Comarch ERP Optima.

7 Program nauczania TECHNIK HANDLOWIEC
W trakcie nauki uczeń zdobywa kwalifikacje: Prowadzenie sprzedaży Prowadzenie działalności handlowej Przedmioty rozszerzone – MATEMATYKA i GEOGRAFIA Języki obce: język angielski i język niemiecki (poziom nauczania języka obcego uzależniony jest od poziomu językowego grupy) Przedmioty brane do przeliczenia punktów podczas rekrutacji: Język polski Język obcy Matematyka Geografia Charakterystyka zawodu: Technik handlowiec jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Przygotowuje on absolwenta szkoły do pracy w działach handlowych: firmach, instytucjach promocji i marketingu. Uczeń uczy się organizować działalność małej firmy handlowej, w tym korzystania z różnych źródeł prawa. Uczy się wypełniania dokumentów i sporządzania pism, prowadzenia rozliczeń działalności gospodarczej, korzystania z różnych źródeł informacji. Absolwent przygotowany jest do podejmowania właściwych decyzji rynkowych na podstawie badań oraz prowadzenia negocjacji handlowych. Otrzymuje w naszej szkole certyfikat Comarch potwierdzający znajomość systemu, na którym uczy nasza szkoła.

8 Program nauczania NAUCZYSZ SIĘ posługiwania się podstawowymi pojęciami ekonomicznymi, interpretowanie ogólnych praw ekonomicznych, korzystania ze źródeł prawa, wyszukiwanie potrzebnych przepisów prawnych, ich rozumienie, interpretacja oraz rozwiązywanie prostych problemów prawnych, uruchomienia i organizowania działalności placówki, firmy handlowej (detalicznej i hurtowej), realizowania podstawowych funkcji firmy handlowej, gospodarowania zasobami rzeczowymi, ludzkimi i finansowymi firmy, oceny możliwości działania firmy handlowej na rynku zagranicznym, zorganizowania małej firmy handlowej, obsługi środków technicznych pracy biurowej, redagowania korespondencji w języku polskim i obcym, posługiwania się językiem obcym w bezpośrednich kontaktach z kontrahentami, swobodnego posługiwania się pojęciami towaroznawczymi, prowadzić sprzedaż internetową z zastosowaniem najnowszych technologii oraz reklamować swoją firmę w Internecie, obsługiwać system do prowadzenia małych i dużych firm w oparciu o system naszego partnera firmę Comarch z Krakowa, poszukiwać i nawiązywać handlowe kontakty międzynarodowe w ramach UE oraz spoza Unii, Przedmioty zawodowe: Podstawy ekonomii Elementy prawa Ekonomika handlu Rachunkowość handlu Pracownia informatyczno - handlowa Język obcy zawodowy Statystyka Absolwenci mogą kontynuować dalszą naukę na wielu znanych i cenionych uczelniach w Polsce na kierunkach: zarządzanie marketing ekonomia prawo administracyjne Po ukończeniu szkoły będziesz przygotowany do podjęcia pracy: na średnim szczeblu zarządzania w przedsiębiorstwach o różnych formach własności, do objęcia stanowisk w punktach sprzedaży detalicznej, hurtowniach, magazynach itp., uruchomienia, zorganizowania i prowadzenia działalności własnej firmy handlowej.


Pobierz ppt "FB /ZSE.NowyTarg Z A P R A S Z A M Y."

Podobne prezentacje


Reklamy Google