Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biografia Marty „ Mandaryny” Wisniewskiej

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biografia Marty „ Mandaryny” Wisniewskiej"— Zapis prezentacji:

1 Biografia Marty „ Mandaryny” Wisniewskiej
Autor: Webmasterka strony

2 Nauka Tańca Marta Katarzyna Wiktoria Wi¶niewska urodziła się r. Była pierwszym dzieckiem Romana i Wiesławy Mandrynkiewiczów. Od jej panieńskiego nazwiska pochodzi jej pseudonim "MANDARYNA" - tak nazywały j± koleżanki i koledzy z dzieciństwa. Marta ukończyła szkołę aktorsk± w Łodzi. Jednak jej hobby to taniec tym interesowała się od dziecka. Marta zaczęła tańczyć w trzeciej klasie szkoły podstawowej maj±c zaledwie 10 lat. Mama (Wiesława Mandarynkiewicz) zapisała j± do zespołu tanecznego "Krajki". Tam spędziła siedem lat jednak jej przygoda taneczna zaczęła się wtedy, gdy trafiła do młodzieżowego zespołu. Nauczyła się tam dokładnie panować nad swoim ciałem wyjeżdżała na zawody i ci±gle ciężko pracowała. W 1996r. została mistrzyni± Polski w tańcu Hip Hopowym. Wtedy też Michał zaproponował jej pracę w zespole ICH TROJE.

3 Rodzina Pierwszy koncert odbył się r. w Łodzi. Po jakim¶ czasie Marta została choreografem zespołu, póĽniej założyła swój własny zespół taneczny, który do tej pory towarzyszy grupie Ich Troje na koncertach. Po kilku latach walczenia Michała o rękę dziewczyny Marta zgodziła się i wyszła za m±ż. Marta i Michał 11 lutego 2002 roku wzięli ¶lub cywilny. Jednak już 4,5 miesi±ca póĽniej 24 czerwca 2002 roku o godzinie urodził się ich pierworodny syn Xavier. Po urodzeniu ważył 3400 gram miał 55 cm wzrostu i zdał poród na 10! Marta jednak już po krótkim czasie zaszła w drug± ci±żę! ZapowiedĽ była na dziewczynkę o imieniu Fabienne, która miała urodzić się 7 wrze¶nia. Jednak dziewczynka nie miała ochoty siedzieć do wrze¶nia w brzuszku mamy i urodziła się 21 sierpnia 2003 roku o godzinie Mierzyła 53cm i ważyła 3160 gram. Marta urodziła dzieci w prywatnej Klinice Damiana w Warszawie. Marta i Michał ochrzcili wreszcie swoje kochane maleństwa Xaviera i Fabienne. Chrzest odbył się w Kirunie niewielkiej miejscowo¶ci znajduj±cej się północnej Szwecji pod kołem podbiegunowym. Chrztu udzielał zaprzyjaĽniony z rodzin± Wi¶niewskich ks.Arkadiusz Nowak. Tego samego dnia wieczorem Marta i Michał wzięli ¶lub ko¶cielny w tym samym miejscu. ¦lubu udzielał im także ks.Arkadiusz Nowak całej ceremoni ¶lubnej towarzyszyła gazeta codzienna "Fakt”, która pojechała wraz z Wi¶niewskimi do Kiruny. Marty suknia była prze¶liczna ozdobiona 30 ty¶. Diamencików, któr± zaprojektował zaprzyjaĽniony z Wi¶niewskimi projektant Mody Kacper wszystkie diamenty przyklejał własnoręcznie tworzył to dzieło przez dwa tygodnie. Koronkowe buty Marty zrobione z pięćdziesięciu kawałków delikatnej białej skóry zrobione specjalnie na t± okazję przez koleżankę Marty. Ale i pan młody l¶nił srebrzystym blaskiem. W tym najważniejszym w życiu dniu Michał założył ekstrawagancki garnitur i połyskuj±ce srebrem buty. Włosy jednak pozostały czerwone.

4 Jjj i Kariera ;) r. telewizja TVN rozpoczęła transmisję programu reality show pt.: "Jestem, Jaki Jestem" na trzy miesi±ce Marta wraz z rodzin± przeprowadziła się do niewielkiego domku pełnego kamer. Dom znajdował się w Józefowie niewielkiej miejscowo¶ci pod Warszaw±. Przez 24h rodzina Wi¶niewskich była kamerowana, a wybrane fragmenty tego programu były obserwowane przez telewidzów. Marta w czasie jednego z programów poszła do producenta polskiego serialu "Na Wspólnej" i tam dostała pracę zagrała Kasię Sarnack±. Mogli¶my towarzyszyć w przygotowaniach do serialu. Spełniła jedno z swoich marzeń, bo przecież zawsze interesowało j± aktorstwo. Po jakim¶ czasie Marta musiała odej¶ć z planu przez ci±żę, ponieważ z dnia na dzień stawała się coraz widoczniejsza. Ale nic straconego od marca 2004r. Marta znów zaczęła zdjęcia do serialu r. telewizja TVN rozpoczęła już II edycję programu "Jestem, Jaki Jestem" tym razem spotykali¶my się jedynie raz w tygodniu w studio program był emitowany "NA ŻYWO" w każd± sobotę o godzinie Marta zajmuje się zespołem baletowym. Zajmuje się oczywi¶cie swoj± rodzina oraz na co dzień uczy się w Szkole Aktorskiej Państwa Machulskich oraz koncertuje. Życzymy jej powodzenia i dalszych sukcesów zawodowych.

5 Koniec Przedstawienie slajdów przygotowała : k@rcia


Pobierz ppt "Biografia Marty „ Mandaryny” Wisniewskiej"

Podobne prezentacje


Reklamy Google