Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdy koniec stał się początkiem pamięci Ani Ania urodziła się w lipcu 2008r. z bardzo skomplikowaną wadą serca. Proces leczenia od początku natrafiał

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdy koniec stał się początkiem pamięci Ani Ania urodziła się w lipcu 2008r. z bardzo skomplikowaną wadą serca. Proces leczenia od początku natrafiał"— Zapis prezentacji:

1

2 Gdy koniec stał się początkiem pamięci Ani

3 Ania urodziła się w lipcu 2008r. z bardzo skomplikowaną wadą serca. Proces leczenia od początku natrafiał na trudności. W pierwszych dniach życia u Ani stwierdzono sepsę, która wywołała perforację jelita grubego i konieczna była natychmiastowa operacja. Ania urodziła się w lipcu 2008r. z bardzo skomplikowaną wadą serca. Proces leczenia od początku natrafiał na trudności. W pierwszych dniach życia u Ani stwierdzono sepsę, która wywołała perforację jelita grubego i konieczna była natychmiastowa operacja.

4 Od pierwszego dnia życia Ania przebywała na Oddziale Intensywnej Terapii. Mocno wierzyliśmy w jej uzdrowienie. Niestety, Pan Bóg zdecydował inaczej i zabrał ją do siebie w dniu 19 lutego 2009. Przez cały ten czas czuwały razem z nami nasze rodziny i przyjaciele. To z nimi tworzymy dzisiaj Fundację. Od pierwszego dnia życia Ania przebywała na Oddziale Intensywnej Terapii. Mocno wierzyliśmy w jej uzdrowienie. Niestety, Pan Bóg zdecydował inaczej i zabrał ją do siebie w dniu 19 lutego 2009. Przez cały ten czas czuwały razem z nami nasze rodziny i przyjaciele. To z nimi tworzymy dzisiaj Fundację.

5 Działanie fundacji ma na celu pomoc chorym, biednym, niepełnosprawnym, upośledzonym dzieciom. Wspomagamy ich w zakupie leków, środków i sprzętów medycznych. Zapewniamy im rehabilitację, pomoc medyczną i psychologiczną. Działanie fundacji ma na celu pomoc chorym, biednym, niepełnosprawnym, upośledzonym dzieciom. Wspomagamy ich w zakupie leków, środków i sprzętów medycznych. Zapewniamy im rehabilitację, pomoc medyczną i psychologiczną.

6

7

8

9 Nasi podopieczni Agnieszka

10 Dominik

11 Weronika

12 Wiktoria

13 Emilka

14 Kinga Odeszła 03.09.2011r

15 Daniel

16 Marta

17 Dawidek

18 Ula

19 Staszek

20 Mateusz i Szymon

21 Patryk

22 Kinga Rafał Jakub Filipek Michał Paweł

23 Kocham Cię Mamo Kocham Cię Tato

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33 Dziękuję Ci Mamo Tato

34


Pobierz ppt "Gdy koniec stał się początkiem pamięci Ani Ania urodziła się w lipcu 2008r. z bardzo skomplikowaną wadą serca. Proces leczenia od początku natrafiał"

Podobne prezentacje


Reklamy Google