Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta zakupu i reklamy w albumie: Białystok – kresowe miasto UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta zakupu i reklamy w albumie: Białystok – kresowe miasto UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu."— Zapis prezentacji:

1 Oferta zakupu i reklamy w albumie: Białystok – kresowe miasto UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu 2 biletów na lot balonem ;)

2 Elegancja, fotografie najpiękniejszych miejsc Białegostoku, profesjonalne opracowanie graficzne, twarda oprawa wraz z obwolutą czyni z albumu produkt ekskluzywny. Parametry techniczne: 180 stron w kolorze Format: 200 x 280 mm Wersja polsko - angielska Nakład: 4 tys. egzemplarzy Termin wydania: listopad 2009 Cena detaliczna: ok. 45 zł/szt.

3 Album stanowić może: 1) Przykład troski i wspierania inicjatyw lokalnych w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej 2) Produkt do wykorzystania w działaniach promocyjnych 3) Elegancki upominek w kontaktach biznesowych 4) Wizytówkę Waszej Firmy na targach, sympozjach, kongresach 5) Prezent dla kadry kierowniczej pracowników … i czort wie do czego jeszcze ;)

4 Propozycje zakupu i reklamy w albumie Białystok – kresowe miasto: 1) Przy zakupie 50 egzemplarzy za 42 zł/szt.: * Umieszczenie logo na stronie redakcyjnej wraz z podziękowaniem za wsparcie finansowe wydania 2) Przy zakupie 100 egzemplarzy za 38 zł/szt.: ½ strony wewnątrz albumu na reklamę wraz z opracowaniem graficznym Umieszczenie logo na stronie redakcyjnej wraz z podziękowaniami za wsparcie finansowe wydania 3) Przy zakupie 200 egzemplarzy za 35 zł/szt.: Cała strona wewnątrz albumu na reklamę wraz z opracowaniem graficznym Umieszczenie logo na stronie redakcyjnej wraz z podziękowaniami za wsparcie finansowe wydania 4) Przy zakupie 300 egzemplarzy za 32 zł/szt.: Ostatnia strona okładki albumu na reklamę Umieszczenie logo na stronie redakcyjnej wraz z podziękowaniami za wsparcie finansowe wydania Przy większej ilości zakupionych albumów warunki oferty do negocjacji. * Propozycja dotyczy całego nakładu albumu: 4 tysięcy egzemplarzy UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu 2 biletów na lot balonem ;)

5 Każda firma, która zakupi reklamę w albumie, jej logo zostanie umieszczone na plakatach i folderach promujących album w sposób proporcjonalny do wkładu. UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu 2 biletów na lot balonem ;)

6 Dodatkowo proponujemy: wytłoczenie złotego lub bezbarwnego logo Firmy na okładce wytłoczenie złotego lub bezbarwnego logo Firmy na okładce umieszczenie słowa wstępu od Prezesa Firmy umieszczenie słowa wstępu od Prezesa Firmy oprawienie albumu w elegancką 100% skórę, elegancki papier, płótno czy materiał skóropodobny (za dodatkową opłatą)oprawienie albumu w elegancką 100% skórę, elegancki papier, płótno czy materiał skóropodobny (za dodatkową opłatą) UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu 2 biletów na lot balonem ;)

7 Prosimy o kontakt z Agencją Benkowski w celu omówienia szczegółów oraz negocjacji ;) tel: UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu 2 biletów na lot balonem ;)


Pobierz ppt "Oferta zakupu i reklamy w albumie: Białystok – kresowe miasto UWAGA, ATENCIÓN, ALLE ACHTUNG, ATTENTION! Zakup 100 egz. gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google