Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gatunek ziemnowodnego gryzonia rodziny bobrowatych. Dawniej występował w całej strefie umiarkowanej Europy i Azji, obecnie wyginął w wielu regionach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gatunek ziemnowodnego gryzonia rodziny bobrowatych. Dawniej występował w całej strefie umiarkowanej Europy i Azji, obecnie wyginął w wielu regionach."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Gatunek ziemnowodnego gryzonia rodziny bobrowatych. Dawniej występował w całej strefie umiarkowanej Europy i Azji, obecnie wyginął w wielu regionach Europy. W Polsce jest gatunkiem chronionym.

6

7 Gatunek niewielkiego drapie ż nego ssaka z rodziny ł asicowatych, jedyny ż yj ą cy w Polsce w stanie naturalnym przedstawiciel rodzaju Lutra. W Polsce jest chroniona prawnie, cz ęś ciowo z wyj ą tkiem osobników wyst ę puj ą cych na obszarze stanów rybnych.

8 Bóbr i Wydra to zwierzęta, które można spotkać nad rzeką,Wkrą, płynie ona przez Cieksyn. Zwierzęta te są podjęte ścisłą ochrona prawną.

9


Pobierz ppt "Gatunek ziemnowodnego gryzonia rodziny bobrowatych. Dawniej występował w całej strefie umiarkowanej Europy i Azji, obecnie wyginął w wielu regionach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google