Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sklepik szkolny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sklepik szkolny."— Zapis prezentacji:

1 Sklepik szkolny

2 Spis treści: O sklepiku szkolnym Sprzedawca Opinia uczniów
Opinia pracowników szkoły Koniec

3 Kiedy 2 września 2009 roku uczniowie
Sklepik szkolny Kiedy 2 września 2009 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Polskich Noblistów odwiedzili mury szkoły, aby nadal kontynuować rozwój swojej edukacji, spotkała ich miła niespodzianka. Otóż postanowiono w naszej szkole otworzyć sklepik. Od tej pory gimnazjaliści nie muszą już opuszczać terenu placówki w celu zakupienia produktów spożywczych. Rolę ekspedientki zajmuje pani Urszula. Sklepik cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród uczących się jak i pracowników szkoły. Można tam znaleźć wszystko poczynając od słodkich bułek przechodząc do nie zdrowej żywności i różnorakich napojów, a na owocach kończąc.

4

5 Sprzedawca Wywiad Pani Urszula Szelwach zamieszkała w Sowinie pracuje, jako ekspedientka w naszym szkolnym sklepiku. Jest ona niezwykle miłą osobą, której zaangażowanie chwalą zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Pani Ula bardzo sumiennie wypełnia swoje obowiązki, przez co zyskała sobie sympatię swoich klientów. Nikt w szkole nie może powiedzieć o niej złego słowa i wszyscy uważają, iż z pewnością nie ma lepszej kandydatki na to stanowisko.

6 Opinia pracowników szkoły
Swoje zdanie zgodziło się przedstawić także kilku nauczycieli: „ Uważam, że pomysł sklepiku jest trafiony, ponieważ uczniowie mogą kupić wszystko, co jest im potrzebne od razu w szkole i nie wymykają się już po kryjomu do zwykłego sklepu.” „ Według mnie sklepik w naszej szkole to cudowne przedsięwzięcie, ponieważ nasi wychowankowie nie wychodzą już tak często po za teren szkoły, gdyż wszystko mogą kupić na miejscu, po za tym ceny nie są, aż tak wygórowane, a i my jako pracownicy szkoły z niego korzystamy.”

7

8 Lecz dotarły do nas również negatywne opinie uczniów
Opinia uczniów Kilkoro uczniów z naszego gimnazjum zgodziło się podzielić z nami swoją opinią na temat sklepiku: „ Pomysł sklepiku szkolnego bardzo mi się podoba, ponieważ jeżeli np. po wychowaniu fizycznym mamy ochotę na coś do picia nie musimy iść do normalnego sklepu i wychodzić na zewnątrz, gdyż nie daleko jest stanowisko gdzie możemy zakupić jakiś napój” „ Myślę, że to fajnie, że w naszej szkole działa taki sklepik, gdyż nawet największy leń nie musi się skarżyć, że jest głodny, albo spragniony, ale nie chce mu się wyjść do sklepu, ponieważ teraz bez problemu może skorzystać ze szkolnego sklepiku. Lecz dotarły do nas również negatywne opinie uczniów „Sądzę, że sklepik jest absolutnie nie potrzebny. Nie dość, że wybór jest mały to jeszcze ceny są jakby wzięte z kosmosu. Po za tym do normalnego sklepu są zaledwie 2 kroki, wystarczy tylko przejść przez ulicę, a nauczyciele robią wielki dramat, że coś się może stać, bez przesady.’’

9 KONIEC Wykonały: Alicja Jarzynka Aleksandra Mierzwiak


Pobierz ppt "Sklepik szkolny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google