Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Staraliśmy się, aby nasz temat przedstawić w ciekawy sposób. Na początku podzieliliśmy się zadaniami oraz tematami plakatów. Jednak musieliśmy najpierw.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Staraliśmy się, aby nasz temat przedstawić w ciekawy sposób. Na początku podzieliliśmy się zadaniami oraz tematami plakatów. Jednak musieliśmy najpierw."— Zapis prezentacji:

1

2 Staraliśmy się, aby nasz temat przedstawić w ciekawy sposób. Na początku podzieliliśmy się zadaniami oraz tematami plakatów. Jednak musieliśmy najpierw zdobyć wiedzę na temat Walii. Oglądaliśmy ciekawe filmy ze strony www.visitvales.com www.visitvales.com

3 Nasza praca zaczyna ł a si ę od prostych szkiców na tablicy, a ko ń czy ł a przelaniem pomys ł ów na papier. Praca na plakatami odbywa ł a si ę wed ł ug przydzielonych ról czyli „szef” grupy i pomocnicy.

4 Przygotowanie plakatów, wizytówek i prezentacji multimedialnej nie zajęło nam parę chwil. W trakcie pracy korzystaliśmy z komputera, zasobów Internetu, projektora, aparatu fotograficznego.

5 Każdy z uczniów miał prawo wyrazić opinię na temat plakatu swojej koleżanki lub kolegi. Dzięki temu uczyliśmy się co to znaczy mieć własne zdanie i jak jego bronić. Nasza praca nie trwała według sztywnych zasad. Był czas kiedy mogliśmy sobie pozwolić na odrobinę humoru.

6 Oto plakaty i wizytówki zrobione przez uczniów klasy 4 a: Kamil ę, Klaudi ę, Agnieszk ę i Romka. Plakat Kamili Plakat Agnieszki Plakat Klaudii Plakat Romka

7 Wizytówki i prezentacja multimedialna by ł y robione przez wszystkich uczniów. Podczas wszystkich naszych prac towarzyszy ł a nam flaga Walii.

8 Prezentacja przygotowana przez uczniów kl. IV a i p. Brygidę Kruska. Zdjęcia : p. Brygida Kruska Dziękujemy za uwagę.


Pobierz ppt "Staraliśmy się, aby nasz temat przedstawić w ciekawy sposób. Na początku podzieliliśmy się zadaniami oraz tematami plakatów. Jednak musieliśmy najpierw."

Podobne prezentacje


Reklamy Google