Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do ZOO. Uzasadnienie wyboru: Wybrałyśmy ten temat do przedstawienia, ponieważ wydaje nam się że jest w przekazie najbardziej zrozumiały dla.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do ZOO. Uzasadnienie wyboru: Wybrałyśmy ten temat do przedstawienia, ponieważ wydaje nam się że jest w przekazie najbardziej zrozumiały dla."— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka do ZOO

2 Uzasadnienie wyboru: Wybrałyśmy ten temat do przedstawienia, ponieważ wydaje nam się że jest w przekazie najbardziej zrozumiały dla dzieci; Wykonanie rekwizytów potrzebnych do teatrzyku było dość proste; Chciałyśmy, aby dzieci się przy tym dobrze bawiły.

3 Podział obowiązków: Narracja: Kamila Mordarska Animacja: Marlena Ślipek, Edyta Wilk Obsługa sceny: Anna Katarzyna Głąb Dźwięk: Edyta Wilk Wykonanie postaci: Marlena Ślipek Scenariusz: cała grupa

4 Proces wykonania: 1.Zastanowienie się nad wyborem tematu 2.Napisanie scenariusza 3.Ustalenie podziału obowiązków 4.Wykonanie kukiełek 5.Zgromadzenie wszystkich rekwizytów 6.Próba generalna 7.Przedstawienie skończonego dzieła dzieciom

5 Przebieg przedstawienia: 1.Ustawienie sceny w klasie,,1 2.Wielka chwila – rozpoczynamy spektakl 3.Po krótkim przedstawieniu zadajemy pytania widzom (dzieciom) z zakresu przedstawionej sztuki 4.Za trafne odpowiedzi dajemy skromne upominki KONIEC

6 Galeria Zdjęcia przedstawiają przebieg naszego teatrzyku, który jest uwieńczeniem naszej pracy. Cieszymy się że nasze arcydzieło zostało mile przyjęte wśród widzów.

7

8

9

10 SŁOŃ TYGRYS GEPARD

11 DZIĘKUJEMY! Anna Głąb Kamila Mordarska Marlena Ślipek Edyta Wilk


Pobierz ppt "Wycieczka do ZOO. Uzasadnienie wyboru: Wybrałyśmy ten temat do przedstawienia, ponieważ wydaje nam się że jest w przekazie najbardziej zrozumiały dla."

Podobne prezentacje


Reklamy Google