Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odwiedziny w Ośrodku Rehabilitacyjnym dzieci z Przedszkola Misia Uszatka w Kościanie 24.03.2006 Organizatorzy: Alina Cudna Jadwiga Marcinkowska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odwiedziny w Ośrodku Rehabilitacyjnym dzieci z Przedszkola Misia Uszatka w Kościanie 24.03.2006 Organizatorzy: Alina Cudna Jadwiga Marcinkowska."— Zapis prezentacji:

1 Odwiedziny w Ośrodku Rehabilitacyjnym dzieci z Przedszkola Misia Uszatka w Kościanie 24.03.2006 Organizatorzy: Alina Cudna Jadwiga Marcinkowska

2 Tym razem wszystko odbyło się zgodnie z planem i żadne przeciwności losu nie zakłóciły nam wcześniej zaplanowanego spotkania.

3 Pełni energii ruszyliśmy do wspólnej zabawy Przedszkolaki zachwycone perspektywą miłego spędzenia czasu na zabawie

4 Zaproponowaliśmy naszym gościom : przejście po macie fakira konkurs dmuchania świeczki rozpoznawanie przedmiotów z zawiązanymi oczami naukę wiosennej piosenki zabawy integracyjne ze śpiewem w kole zwiedzanie Ośrodka oglądanie przedstawienia

5 Oto kilka zdjęć z naszej wspólnej zabawy: Wszyscy bezbłędnie rozpoznawali przedmioty

6 Zabawy integracyjne Zabawy zaproponowane przez przedszkolaków nagradzane były brawami.

7 Były też solowe występy dzieci Wspólne zabawy dostarczały wszystkim wiele radości.

8 Chodźcie wszyscy tu do koła, zabawimy się wesoło - śpiewały przedszkolaki.

9 Przedszkolaki przeplatały czas konkursów tańcami, piosenkami i zabawami ruchowymi. Wspólne zabawy integracyjne

10 Zwiedzanie Ośrodka Nasi goście zwiedzili również Ośrodek. Obejrzeli pomieszczenia rehabilitacyjne, basen i sprzęt do hydromasażu. Pytaniom nie było końca.

11 Oglądanie przedstawienia Śpiąca Królewna Na zakończenie dzieci wspólnie obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt.,,Śpiąca królewna. Czas wspólnych zabaw minął bardzo miło i szybko. Trzeba było się pożegnać. Mówimy zatem Do zobaczenia.

12 Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Ośrodka Rehabilitacyjnego i Personelowi za pomoc w przeprowadzeniu spotkania. Jadwiga Marcinkowska Alina Cudna


Pobierz ppt "Odwiedziny w Ośrodku Rehabilitacyjnym dzieci z Przedszkola Misia Uszatka w Kościanie 24.03.2006 Organizatorzy: Alina Cudna Jadwiga Marcinkowska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google