Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gmina Krasiczyn położona jest we wschodniej części województwa podkarpackiego, nieopodal Przemyśla. Leży w obszarze Parku Krajobrazowego Pogórza Przemysko-Dynowskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gmina Krasiczyn położona jest we wschodniej części województwa podkarpackiego, nieopodal Przemyśla. Leży w obszarze Parku Krajobrazowego Pogórza Przemysko-Dynowskiego."— Zapis prezentacji:

1

2 Gmina Krasiczyn położona jest we wschodniej części województwa podkarpackiego, nieopodal Przemyśla. Leży w obszarze Parku Krajobrazowego Pogórza Przemysko-Dynowskiego w atrakcyjnym pod względem historycznym i przyrodniczym obszarze. W skład gminy wchodzi 15 sołectw zamieszkałych przez około 4900 osób. Gmina obejmuje obszar 12400 ha w tym ponad 7000 ha stanowią lasy, pozostała część to użytki rolne.

3 Wójtem Gminy Krasiczyn jest od dziesięciu lat pan Jerzy Kowalski. Wcześniej przez blisko 25 lat był urzędnikiem gminnym, m.in. sekretarzem.

4

5

6 Browar Sapiehów adaptowany na szkołę

7 Remont budynku zakończono w 2001 roku. W pierwszych dwóch latach tymczasowa siedziba Gimnazjum zlokalizowana była w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasiczynie, w której wykonano trzy sale lekcyjne. Pozostałe klasy uczyły się w Szkole Podstawowej w Krasiczynie. Koszt zaadaptowania budynku wynosił 1 050 000zł.

8

9

10

11

12

13


Pobierz ppt "Gmina Krasiczyn położona jest we wschodniej części województwa podkarpackiego, nieopodal Przemyśla. Leży w obszarze Parku Krajobrazowego Pogórza Przemysko-Dynowskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google