Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Powstała w 1976 roku z połączenia gmin zbiorowych w Łopusznej i Ludźmierzu. W skład.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Powstała w 1976 roku z połączenia gmin zbiorowych w Łopusznej i Ludźmierzu. W skład."— Zapis prezentacji:

1

2 Gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Powstała w 1976 roku z połączenia gmin zbiorowych w Łopusznej i Ludźmierzu. W skład gminy wchodzi 21 sołectw: Dębno, Długopole, Dursztyn, Gronków, Harklowa, Klikuszowa, Knurów, Krauszów, Krempachy, Lasek, Ludźmierz, Łopuszna, Morawczyna, Nowa Biała, Obidowa, Ostrowsko, Pyzówka, Rogoźnik, Szlembark, Trute, Waksmund.

3 WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

4 W północnej części gminy leżą Gorce ze szczytem Turbacz (1311 m.n.p.m.), południową zajmuje fragment Kotliny Orawsko- Nowotarskiej.

5

6 Spotkanie z Wójtem Gminy Nowy Targ Janem Smarduchem

7 Spotkanie z sołtysami wsi Morawczyny i Lasku

8 Spotkanie z przewodniczącym Rady Gminy z Wiesławem Parzygnatem

9 Remont dróg, mostów, asfaltowanie Modernizacja dróg i chodników Budowa parkingów np. w Rogoźniku Usuwanie skutków powodzi z lat 1997, 2001 Remont dróg gminnych np. Waksmund Elektrownia wodna Waksmund (1996-1997)

10 Remont szkół: Ludźmierz, Dębno, Lasek, Obidowa, Budowa gimnazjów: Krempachy, Klikuszowa, Ludźmierz, Waksmund Budowa sal gimnastycznych: Łopuszna, Gronków i przy gimnazjach, Budowa boisk sportowych: w Klikuszowej, Lasku, Trutem,

11 Budowa dróg dojazdowych do gimnazjów Zakup komputerów np. do gimnazjów Doposażenie szkół

12 Otwarcie gimnazjum w Klikuszowej Otwarcie mostu w Nowej Białej Otwarcie gimnazjum w Ludźmierzu

13 SP w Lasku

14 SP w Klikuszowej

15

16

17 Dawid Szewczyk dawid@nhlonline.pl Piotr Łaś Mateusz Obrzut Paulina Plewa Maria Tylka Anna Zborowska KLASA IIA Pani Agnieszka Cholewa


Pobierz ppt "Gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Powstała w 1976 roku z połączenia gmin zbiorowych w Łopusznej i Ludźmierzu. W skład."

Podobne prezentacje


Reklamy Google