Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Flaga koloru białego kąpiel DOZWOLONA Flaga koloru czerwonego kąpiel ZABRONIONA !!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Flaga koloru białego kąpiel DOZWOLONA Flaga koloru czerwonego kąpiel ZABRONIONA !!!"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Flaga koloru białego kąpiel DOZWOLONA Flaga koloru czerwonego kąpiel ZABRONIONA !!!

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Zasady bezpiecznej kąpieli: - Nie wolno pływać zaraz po jedzeniu. Należy odczekać około godziny, aby móc bezpiecznie się kąpać - Nie wolno pływać zaraz po jedzeniu. Należy odczekać około godziny, aby móc bezpiecznie się kąpać - Przed wejściem do wody należy schłodzić okolicę serca, karku i barków – unikniemy szoku termicznego - Przed wejściem do wody należy schłodzić okolicę serca, karku i barków – unikniemy szoku termicznego - Skurcz w wodzie – nie panikować – pozycja na plecach z rozciąganiem mięsni - Skurcz w wodzie – nie panikować – pozycja na plecach z rozciąganiem mięsni

15 Zasady bezpiecznej kąpieli: - Zainteresujmy się bezpieczeństwem dzieci przebywających nad wodą i w jej pobliżu. - Zainteresujmy się bezpieczeństwem dzieci przebywających nad wodą i w jej pobliżu. - Nie wszczynajmy fałszywych alarmów. - Nie wszczynajmy fałszywych alarmów. - Nie popychajmy do wody osób, które się tego nie spodziewają. - Nie popychajmy do wody osób, które się tego nie spodziewają. - Nie biegajmy po pomostach, możemy potrącić znajdujące się tam osoby, a sami narażamy się na uszkodzenia ciała przy upadku. - Nie biegajmy po pomostach, możemy potrącić znajdujące się tam osoby, a sami narażamy się na uszkodzenia ciała przy upadku.

16 NIE PŁYWAJ PO SPOŻYCIU ALKOHOLU ALKOHOLU Najczęściej toną osoby po wypiciu alkoholu

17

18

19

20

21

22

23 Łódź motorowa, wraz ze sprzętem ratowniczym, zakupiona została przez Gminę Miejską Bolesławiec (przy współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego), w ramach projektu Nasze bezpieczeństwo w naszych rękach. Samochód terenowy marki Mercedes Gmina Miejska pozyskała od Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej w Lubaniu.

24

25

26

27

28


Pobierz ppt "Flaga koloru białego kąpiel DOZWOLONA Flaga koloru czerwonego kąpiel ZABRONIONA !!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google