Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ćwiczenia 01 Potrafimy odróżnić nazwę komputera od nazwy witryny w sieci Web. Poznajemy usługi internetowe: INCONFIG, WINIPCFG, PING – niestety nie udaje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ćwiczenia 01 Potrafimy odróżnić nazwę komputera od nazwy witryny w sieci Web. Poznajemy usługi internetowe: INCONFIG, WINIPCFG, PING – niestety nie udaje."— Zapis prezentacji:

1 Ćwiczenia 01 Potrafimy odróżnić nazwę komputera od nazwy witryny w sieci Web. Poznajemy usługi internetowe: INCONFIG, WINIPCFG, PING – niestety nie udaje się tego zrobić na ćwiczeniach. Szukamy informacji w sieci Internet i zapisujemy je na dysku – to wszyscy umieją, bo od dawna wykorzystują.

2 Ćwiczenia 02 Konfigurujemy skrzynkę pocztową -
(po raz pierwszy robiłam to sama). Udało się i wszystko działa.

3 Ćwiczenia 03 Grupy dyskusyjne – warto wiedzieć, że są i gdzie ich szukać. To przydatny kontakt, bo na odpowiedź nie trzeba czekać długo.

4 Prace trwają – na efekt końcowy trzeba jeszcze trochę poczekać.
Ćwiczenia 04 Na te ćwiczenia czekałam. Już dawno chciałam wiedzieć jak zrobić własną stronę internetową. To najlepsze z dotychczasowych ćwiczeń. Prace trwają – na efekt końcowy trzeba jeszcze trochę poczekać.

5 Ćwiczenia 05 Program NetMeeting udało się skonfigurować. Pogawędki w sieci już możliwe. Z programem Microsoft Messenger były kłopoty, ale wykładowca pomógł nam je rozwiązać. Zadana instrukcja wyjaśniająca sposób, w jaki można rozpocząć korzystanie z tego programu była możliwa do wykonania (choć wcale nie było łatwo).

6 Ćwiczenia 06 Zmiana hasła do poczty – mnie się udało, ale niektórzy będą musieli zaprzyjaźnić się z panem administratorem OEIIZK. Konwersja witryny www do standardu ISO udała się bez problemu.

7 Ćwiczenia 07 Chcesz poznać mnie bliżej – napisz do mnie:
Umiem nie tylko uczyć matematyki.


Pobierz ppt "Ćwiczenia 01 Potrafimy odróżnić nazwę komputera od nazwy witryny w sieci Web. Poznajemy usługi internetowe: INCONFIG, WINIPCFG, PING – niestety nie udaje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google