Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

§INCONFIG §WINIPCFG §PING §To wszystko pestka! §Szkoda, że komputery nie są tego samego zdania. §Nie chcą współpracować!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "§INCONFIG §WINIPCFG §PING §To wszystko pestka! §Szkoda, że komputery nie są tego samego zdania. §Nie chcą współpracować!"— Zapis prezentacji:

1 §INCONFIG §WINIPCFG §PING §To wszystko pestka! §Szkoda, że komputery nie są tego samego zdania. §Nie chcą współpracować!

2 §Konfigurujemy program pocztowy Outlook Express. §Moje możliwości są coraz większe.

3 §Znowu coś nowego! §Czy można chcieć więcej? §Sprawdzenie tożsamości w programie Outlook Express. §Praca z grupami dyskusyjnymi.

4 §Tworzenie własnej strony WWW §Umieszczanie jej na serwerze edu.oeiizk.waw.pl §Super uczucie! §Jestem z siebie bardzo dumna, bo robię to po raz pierwszy i wszystko poszło dobrze.

5 §Praca z programem Microsoft NetMeeting. §Wszystko poszło OK. Jestem zachwycona możliwościami tego programu. §Szkoda, że Messenger nie działa, podobno też jest interesujący.

6 §Logowanie do systemu LINUX §Zmiana hasła w tym systemie. §Niby proste, ale.......................DAŁAM RADĘ. §Za to praca z programem do konwersji stron kodowanych, to sama przyjemność.

7 §Myślami jestem już na wakacjach. §Pomarzyć każdy może!


Pobierz ppt "§INCONFIG §WINIPCFG §PING §To wszystko pestka! §Szkoda, że komputery nie są tego samego zdania. §Nie chcą współpracować!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google