Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IPCONFIG IPCONFIG WINIPCFG WINIPCFG PING PING Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci Internet. Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IPCONFIG IPCONFIG WINIPCFG WINIPCFG PING PING Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci Internet. Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci."— Zapis prezentacji:

1

2 IPCONFIG IPCONFIG WINIPCFG WINIPCFG PING PING Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci Internet. Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci Internet. Samodzielne wyszukiwanie informacji w sieci Internet. Samodzielne wyszukiwanie informacji w sieci Internet. Robiłem to już tyle razy! Ale to już było... i wróciło teraz? Hmm, stary, poczciwy DOS... Kiedy to ja ostatnio z niego korzystałem? Przeszłość nie umiera, zmienia tylko kształty... (kliknij, aby kontynuować)

3 Konfiguracja programu pocztowego. Konfiguracja programu pocztowego. Definiowanie tożsamości. Definiowanie tożsamości. Testowanie poprawności działania poczty elektronicznej. Testowanie poprawności działania poczty elektronicznej. Robiłem to już tyle razy! Praca domowa wydała mi się łatwa, ale... Prosz ę dokładnie przeczyta ć tre ść zadania i wysła ć odpowied ź jeszcze raz. To chyba ż arty!!! (kliknij, aby kontynuować)

4 Konfiguracja OutlookExpress do pracy z grupami dyskusyjnymi zawartymi na serwerze: news.tpi.pl Konfiguracja OutlookExpress do pracy z grupami dyskusyjnymi zawartymi na serwerze: news.tpi.pl Ogłaszanie wiadomości na grupach mieszczących się na serwerze news.tpi.pl Ogłaszanie wiadomości na grupach mieszczących się na serwerze news.tpi.pl Wszystko fajnie! Ale kto ma na to czas? No có ż ! Z instalacj ą programu było troch ę problemów. Nie ma ró ż y bez kolców! Pakowanie i wypakowywanie plików graficznych Pakowanie i wypakowywanie plików graficznych Instalacja darmowego programu pakującego PowerArchiver. Instalacja darmowego programu pakującego PowerArchiver. (kliknij, aby kontynuować)

5 Tworzenie strony WWW. Tworzenie strony WWW. Publikowanie strony. Publikowanie strony. Ooo! Tu to jest pole do popisu! (kliknij, aby kontynuować)

6 Program Microsoft NetMeeting. Program Microsoft NetMeeting. Program Microsoft Messenger. Program Microsoft Messenger. Komunikacja bez granic! Kłopoty dozwolone... (kliknij, aby kontynuować)

7 Zmiana hasła w systemie Linux. Zmiana hasła w systemie Linux. Pobranie i instalacja programu do konwersji stron kodowych "Ogonki'97. Pobranie i instalacja programu do konwersji stron kodowych "Ogonki'97. Konwersja przykładowej witryny WWW do standardu ISO-8859-2. Konwersja przykładowej witryny WWW do standardu ISO-8859-2. Rozumiem teraz, dlaczego niektóre strony WWW odczytuje się fatalnie... (kliknij, aby kontynuować)

8 (kliknij, aby zakończyć)


Pobierz ppt "IPCONFIG IPCONFIG WINIPCFG WINIPCFG PING PING Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci Internet. Zapisywanie obrazów i tekstów pobranych z sieci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google