Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Case – zakład (I) Polski rezydent podatkowy [P. Sp. z o.o.] świadczy usługę przerobu na powierzonych surowcach na rzecz podmiotu z siedzibą w Szwajcarii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Case – zakład (I) Polski rezydent podatkowy [P. Sp. z o.o.] świadczy usługę przerobu na powierzonych surowcach na rzecz podmiotu z siedzibą w Szwajcarii."— Zapis prezentacji:

1 Case – zakład (I) Polski rezydent podatkowy [P. Sp. z o.o.] świadczy usługę przerobu na powierzonych surowcach na rzecz podmiotu z siedzibą w Szwajcarii [F. GmbH] [F. GmbH] pozostaje właścicielem materiałów, półproduktów oraz produktów gotowych podczas całego cyklu produkcyjnego w ramach usług przerobu świadczonych przez [P. Sp. z o.o.] Wytworzone produkty gotowe przechowywane są w magazynach należących do [P. Sp. z o.o.] i sprzedawane (głównie na terytorium Polski) przez inne podmioty niż [P. Sp. z o.o.] Dodatkowo [P. Sp. z o.o.] świadczy na rzecz [F. GmbH] usługi wsparcia (dot. zakupu materiałów) oraz usługi administracyjne [P. Sp. z o.o.] nie jest uprawniona do reprezentowania [F. GmbH] [P. Sp. z o.o.] wynagradzana jest na zasadzie koszt plus

2 Case – zakład (II) Szwajcaria Polska F. GmbHL Sp. z o.o. Usługi przerobu (w tym magazynowanie) Usługi wsparcia i administracyjne Wynagrodzenie (koszt plus)

3 Case – zakład (III) Czy FGmbH posiada zakład na terytorium Polski ?


Pobierz ppt "Case – zakład (I) Polski rezydent podatkowy [P. Sp. z o.o.] świadczy usługę przerobu na powierzonych surowcach na rzecz podmiotu z siedzibą w Szwajcarii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google