Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYPOSAŻENIE PLAŻ – ZAKRES RZECZOWY

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYPOSAŻENIE PLAŻ – ZAKRES RZECZOWY"— Zapis prezentacji:

1 WYPOSAŻENIE PLAŻ – ZAKRES RZECZOWY
przygotowanie do ekstensywnego użytkowania terenów po praskiej stronie Wisły, znajdujących się w centrum Warszawy, w granicach Obszaru Specjalnej Ochrony Ptaków Natura 2000 „Dolina Środkowej Wisły”. W ramach zadania wykonane zostały trzy plaże miejskie zlokalizowane na wysokości ZOO, Stadionu Narodowego i Saskiej Kępy. Istniejące polany rekreacyjne zostaną wyposażone w wiaty, ławki, kosze na śmieci.

2 elementem spajającym całość jest ścieżka rekreacyjno- edukacyjna prowadzona w naturalnej nawierzchni wzdłuż łęgów wiślanych i plaż sąsiadujących z Wisłą. Plaże wyposażone zostały w leżaki, parasole, ogólnodostępne grille, kosze na śmieci. Ponadto planowane jest wyposażenie w urządzenia do zabaw w tym elementy wodne natryski i kurtyny wodne. Ścieżce towarzyszą tablice informacyjne o przyrodzie warszawskiej Wisły oraz elementy wyposażenia rekreacyjnego - spoty ćwiczebne i urządzenia zabaw.

3

4

5

6

7

8

9 przy plaży na wysokości Stadionu Narodowego planowana jest budowa sanitariatu miejskiego, którego projekt został wyłoniony w konkursie organizowanym br. przez Sanitec Koło i m. st. Warszawy pn. „PROJEKT ŁAZIENKI 2010” ŁAZIENKA KOŁO WISŁY. Sanitariat wyposażony zostanie w natryski oraz zaplecze umożliwiające przechowywanie sprzętu plażowego.

10

11


Pobierz ppt "WYPOSAŻENIE PLAŻ – ZAKRES RZECZOWY"

Podobne prezentacje


Reklamy Google