Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WRZESIŃSKIE OBIEKTY SPORTOWO -REKREACYJNE. BASEN-LODOWISKO Obiekt jest usytuowany we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej 32a. W jego skład wchodzą : -niecka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WRZESIŃSKIE OBIEKTY SPORTOWO -REKREACYJNE. BASEN-LODOWISKO Obiekt jest usytuowany we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej 32a. W jego skład wchodzą : -niecka."— Zapis prezentacji:

1 WRZESIŃSKIE OBIEKTY SPORTOWO -REKREACYJNE

2 BASEN-LODOWISKO Obiekt jest usytuowany we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej 32a. W jego skład wchodzą : -niecka basenu do pływania -poduchy do skakania -boiska do piłki siatkowej plażowej -szatnie -stoły do siłowania szt. 2 -lodowisko -zjeżdżalnia wodna -niecka basenu rekreacyjnego

3 STADION MIEJSKI Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Na jego wyposażenie składają się: -boisko główne -boisko treningowe duże i małe -hala wielofunkcyjna -trybuny dla kibiców

4 KORTY TENISOWE Obiekt jest usytuowany przy ul. Świętokrzyskiej 14-16 we Wrześni. Graniczy z boiskami sportowymi Campingu nr 190. W jego skład wchodzą: -korty ceglane -domek kortowego + zaplecze sanitarne -ściana tenisowa (w budowie) -sztuczne oświetlenie

5 SKATE PARK Obiekt znajduje się w parku im.Józefa Piłsudskiego przy ulicy Daszyńskiego we Wrześni. Poprzez ogrodzenie graniczy z Basenem Miejskim Łazienki. W jego skład wchodzi pięć elementów o średnim stopniu trudności: bank, piramid, funnbox z grindbboxem i poręczą, minirampa. Elementy są rozmieszczone na nawierzchni wyłożonej poz-brukiem. Obiekt działa od roku 2006. -posiada sztuczne oświetlenie, jest monitorowany.

6 TOR ROWEROWY Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Działkowców we Wrześni. Jest oparty o lasek Małpi Gaj. To sztucznie usypany i uformowany tor do jazdy i wyścigów w kolarstwie górskim. Obiekt posiada dwie pętle wyścigowe. Duża pętla to trasa o długości 4200 m, mała 2100 m. Dodatkowo podczas wyścigów ogólnokrajowych zawodnicy mają do dyspozycji 500 m pętlę rozjazdową. Trasa bezpieczna, szeroka o charakterystyce interwałowej. Dużą zaletą obiektu jest fakt, że wyścigi na połowie trasy można obserwować nie przemieszczając się z miejsca startu.

7 HALA SPORTOWA Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Na jego wyposażenie składają się: -hala wielofunkcyjna -Trybuny dla kibiców (łączna ilość miejsc 406). - sala korekcyjna o powierzchni 155,7 m2. Obie sale posiadają pełne zaplecze szatniowe (7 pomieszczeń), sanitarne (4 węzły z prysznicami i w.c.). Obiekt działa od roku 2009.


Pobierz ppt "WRZESIŃSKIE OBIEKTY SPORTOWO -REKREACYJNE. BASEN-LODOWISKO Obiekt jest usytuowany we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej 32a. W jego skład wchodzą : -niecka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google