Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok 2011 Rokiem wolontariatu. Możesz zostać e-wolontariuszem i pomagać przez internet. Jeśli znasz dobrze język angielski bądź tłumaczem, interesujesz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok 2011 Rokiem wolontariatu. Możesz zostać e-wolontariuszem i pomagać przez internet. Jeśli znasz dobrze język angielski bądź tłumaczem, interesujesz."— Zapis prezentacji:

1 Rok 2011 Rokiem wolontariatu

2 Możesz zostać e-wolontariuszem i pomagać przez internet. Jeśli znasz dobrze język angielski bądź tłumaczem, interesujesz się grafiką zaprojektuj logo fundacji, chcesz być w przyszłości dziennikarzem pisz teksty dla fundacji HarmoniaMundi.

3 Codziennie korzystając z internetu możesz wspierać innych ludzi. Wystarczy wejść na strony Pajacyka, Okruszka lub Habitat for Hummanity Polska i kliknąć odpowiednią ikonkę.

4 Jeżeli jesteś pasjonatem zabytkowych motocykli i samochodów, zostań wolontariuszem w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Wystarczy wypełnić ankietę.

5 Oferty dostępne w Muzeum Techniki i Komunikacji: o prezentacja obiektów o oprowadzanie po wystawie o obsługa grup o organizacja/przygotowanie/prowadzenie działań edukacyjnych o udział w organizacji i obsłudze imprez dodatkowych o konserwacja i renowacja obiektów o dokumentacja obiektów o badania naukowe

6 Jeżeli szczególnie się czymś interesujesz i chciałbyś się tym podzielić z innymi, możesz zorganizować warsztaty dla Twoich kolegów z innych szkół. Pomoże ci w tym Sekretariat Ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

7 Organizacja warsztatów o różnorodnej tematyce. Przykładem tego typu działania było zorganizowanie warsztatów dziennikarskich w naszej szkole, które odbyły się 1 grudnia 2010 roku.

8 Wolontariat w fundacji „Tęcza Serc” Główne cele fundacji:  pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób,  udzielanie wszechstronnej pomocy rodzicom i dzieciom rodzinnej opieki zastępczej oraz propagowanie rodzinnej opieki zastępczej.

9 Kolejnym działaniem na rzecz innych ludzi jest organizacja koncertów charytatywnych. Pomoc można uzyskać od Sekretariatu Ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.


Pobierz ppt "Rok 2011 Rokiem wolontariatu. Możesz zostać e-wolontariuszem i pomagać przez internet. Jeśli znasz dobrze język angielski bądź tłumaczem, interesujesz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google