Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W roku szkolnym 2009/10 uczestniczyliśmy w projekcie edukacyjnym Nowe Technologie Na Usługach Edukacji W następnych slajdach pokażemy wam efekty naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W roku szkolnym 2009/10 uczestniczyliśmy w projekcie edukacyjnym Nowe Technologie Na Usługach Edukacji W następnych slajdach pokażemy wam efekty naszej."— Zapis prezentacji:

1

2 W roku szkolnym 2009/10 uczestniczyliśmy w projekcie edukacyjnym Nowe Technologie Na Usługach Edukacji W następnych slajdach pokażemy wam efekty naszej pracy.

3 I Gimnazjada naszej szkoły Najmniejsza sala w naszej szkole. Największa sala w naszej szkole Najlepszy biegacz Najlepszy czytelnik Gazetka szkolna Dni otwarte Nasze ścieżki do szkoły Rekolekcje szkolne

4 I Gimnazjada naszej szkoły

5 Gimnazjada to nasze święto szkoły, które odbywa się co roku zawsze pod innym hasłem. Organizowane są loterie fantowe, stoiska tematyczne, pokazy, koncerty. A wszystko to po to by promować naszą szkołę w środowisku lokalnym.

6 Najmniejsza sala w naszej szkole. Ta sala ma 16m2

7 Największa sala w naszej szkole. Ta sala ma 144m2

8 Gazetka Szkolna PAUZA Nasza szkolna gazetka znajduję się w tr ó jce najstarszych gazetek na Opolszczyźnie. 23 marca 2010r. PAUZA obchodziła swoje dwudziestolecie.

9 Rekolekcje Szkolne W roku 2005\2006 odbyły się pierwsze rekolekcje szkolne, które zorganizowała pani Teresa Hasiak wraz z panią Bronisławą Trelą.

10 Dni Otwarte W roku 2005 odbyły się pierwsze dni otwarte w naszej szkole. W ten dzień uczniowie z klas szóstych mogą zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną gimnazjum.

11 Nasze ścieżki do szkoły Najdłuższą drogę do szkoły ma nasza koleżanka Olga. Najkrótszą drogę do szkoły ma Kinga.

12 Najdłuższa Trasa ma długość 3700metrów

13 Najkrótsza Trasa ma 340metrów.

14 Najlepszy czytelnik W tym roku szkolnym najlepszymi jak dotąd czytelniczkami są: Żaklina Brzozowska kl. III,,e-19 książek Michalina Bołdak kl. III,,a-19 książek

15 Najlepszy biegacz W roku 2009-Dawid Gagatek zajął pierwsze miejsce w gminnych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 100m. Swój bieg ukończył z wynikiem 11,3s.

16


Pobierz ppt "W roku szkolnym 2009/10 uczestniczyliśmy w projekcie edukacyjnym Nowe Technologie Na Usługach Edukacji W następnych slajdach pokażemy wam efekty naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google