Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wirtualny spacer po Białymstoku. Projekt realizują słuchacze CKU w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wirtualny spacer po Białymstoku. Projekt realizują słuchacze CKU w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0."— Zapis prezentacji:

1 Wirtualny spacer po Białymstoku

2 Projekt realizują słuchacze CKU w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0

3 CEL OGÓLNY PROJEKTU Przy pomocy TIK zaprezentowanie Białegostoku jako miasta, które warto odwiedzić

4 CELE SZCZEGÓŁOWE Poznanie nowoczesnych metod i programów TIK Promocja Białegostoku Pokazanie najciekawszych miejsc naszego miasta Zapoznanie z zabytkami stolicy województwa podlaskiego

5 ZAŁOŻENIA W projekcie uczestniczą słuchacze semestru 1LO2b/p Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Nasza grupa składa się z siedmiu osób - Anna, Barbara, Halina, Katarzyna, Nina, Andrzej i Jerzy. Wspólnie w Prezi tworzymy prezentację – spacer po Białymstoku.

6 Założenia Wirtualny spacer po Białymstoku łączy w sobie typową formę szkolenia z aktywną formą poszukiwania informacji o mieście, które są dokumentowane za pomocą zdjęć. Główną formą komunikacji jest poczta elektroniczna oraz platforma Moodle. Dzięki temu jako uczestnicy projektu – osoby dorosłe – mogliśmy wykonywać swoje zadania w dogodnym czasie.

7 Plan działań: W ramach projektu ustalamy plan działania, omawiamy pomysły a następnie rozdzielamy konkretne zadania poszczególnym osobom. Wspólnie zbieramy informacje, robimy zdjęcia. Kolejnym krokiem jest selekcja zebranych materiałów, obróbka zdjęć i filmów i stworzenie prezentacji. Końcowym etapem jest omówienie projektu, publiczna prezentacja i umieszczenie na stronie internetowej.

8 Białystok Miasto leży w północno-wschodniej części Polski i jest stolicą województwa podlaskiego. Mieszka tu około 300 tys. mieszkańców.

9 Białystok to miasto wielu kultur, narodowości i religii co też postaramy się pokazać w naszej prezentacji.


Pobierz ppt "Wirtualny spacer po Białymstoku. Projekt realizują słuchacze CKU w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0."

Podobne prezentacje


Reklamy Google