Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jaskinia to naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Odkrywanie, dokumentowanie oraz naukowe badanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jaskinia to naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Odkrywanie, dokumentowanie oraz naukowe badanie."— Zapis prezentacji:

1

2 Jaskinia to naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Odkrywanie, dokumentowanie oraz naukowe badanie jaskiń to speleologia.

3 Jaskinia „Raj” to wapienna jaskinia krasowa położona w pobliżu Chęcin w Górach Świętokrzyskich, 11 km na południowy zachód od Kielc.

4

5

6

7

8

9

10

11  Prezentację opracował zespół w składzie:  Patryk Dymczyk  Mikołaj Młyńczak  Kinga Szkop  Karolina Wojciechowska  Zespół Szkół im. B. Prusa w Garnku  Kwiecień 2014r.


Pobierz ppt "Jaskinia to naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Odkrywanie, dokumentowanie oraz naukowe badanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google