Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta specjalna dla Pracowników Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej Pięć sposobów na spełnienie swoich marzeń.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta specjalna dla Pracowników Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej Pięć sposobów na spełnienie swoich marzeń."— Zapis prezentacji:

1 Oferta specjalna dla Pracowników Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej
Pięć sposobów na spełnienie swoich marzeń

2 Zapraszamy do poznania warunków oferty.
Oferta specjalna Każdy z nas ma swoje marzenia, potrzeby i plany. Każdy z nas pragnie je zrealizować. Ale nie każdy ma taką możliwość… W banku BNP Paribas nie jesteś dla nas każdym. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy Ofertę Specjalną – pakiet 5 produktów, na wyjątkowych, promocyjnych warunkach. Zapraszamy do poznania warunków oferty.

3 Oferta specjalna Lubisz dobrze dopasowane rozwiązania? Przymierz się do nowego konta osobistego, w ramach którego dostaniesz usługi idealne dla Twoich potrzeb: • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł • przelewy krajowe przez Internet w PLN za 0 zł • otwarcie i prowadzenie do 3 kont WIĘCEJ oszczędnościowych • możliwość otwarcia i prowadzenia konta walutowego • bezpłatny dostęp do Centrum Telefonicznego • bezpłatny dostęp do systemu bankowości internetowej oraz mobilnej Mobile • kartę debetową MasterCard PayPass za 0 zł Ponadto: • Dla posiadaczy konta z pakietem L bezpłatne otwarcie i prowadzenie nawet trzech kont WIĘCEJ oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją odsetek każdego dnia roboczego. • Posiadając konto w naszym banku masz możliwość dokupienia abonamentu medycznego, dzięki, któremu Ty i Twoi najbliżsi macie dostęp do ponad 1000 renomowanych placówek prywatnej opieki medycznej 365 dni w roku na terenie całej Polski. Sprawdź co m.in. zyskujesz posiadając konto z pakietem L: Konto z pakietem L Wydanie i użytkowanie karty debetowej MasterCard PayPass ubezpieczonej na wypadek nieuprawnionych transakcji 0 zł System bankowości elektronicznej System bankowości mobilne j Mobile Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce Przelewy przez Internet Miesięczny koszt konta z pakietem 0 zł* *) Rachunek jest bezpłatny pod warunkiem zasilania rachunku przelewem wynagrodzenia oraz zapewnienia miesięcznych wpływów w wysokości min PLN oraz dokonywania min. 3 transakcji kartą debetową miesięcznie. Niespełnienie warunku uprawniać będzie Bank do wprowadzenia standardowej opłaty za Pakiet L w wysokości 15 PLN.

4 Oferta specjalna Konto WIĘCEJ oszczędnościowe
Oszczędzanie nie musi oznaczać wyrzeczeń i odkładania spraw na później. Dla tych, którzy lubią mieć więcej, przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę – konto WIĘCEJ oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem. Dzięki niemu możesz oszczędzać w prosty sposób i osiągnąć większy zysk niż na standardowej lokacie. Konto WIĘCEJ oszczędnościowe to same korzyści: • oprocentowanie aż 3,5% w skali roku dla kwoty do PLN • gwarancja oprocentowania przez 1 miesiąc • kapitalizacja odsetek każdego dnia roboczego • bezpłatne wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na konto osobiste • możliwość posiadania do 3 kont WIĘCEJ oszczędnościowych Jak założyć konto? 1. Odwiedź najbliższy oddział Banku BNP Paribas. 2. Otwórz konto osobiste z pakietem L. 3. Załóż konto WIĘCEJ oszczędnościowe 3,5%. I już możesz zacząć cieszyć się zyskiem! Oszczędzanie to mądra decyzja. Nie zwlekaj z jej podjęciem i zacznij zarabiać już dziś!

5 Najważniejsze informacje
Oferta specjalna Kredyt w ROR Kredyt w ROR to linia kredytowa udzielana do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego stanowiąca rezerwę finansową, która pozwoli sfinansować ponadplanowe wydatki. Zalety kredytu Oprocentowanie 13,99% 0% prowizji za udzielenie Kredytu w ROR Maksymalna kwota kredytu niezabezpieczonego: PLN ( PLN z zabezpieczeniem) Udzielenie Kredytu już po pierwszym zasileniu rachunku Umowa na 12 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia na kolejny rok w przypadku prawidłowej obsługi Najważniejsze informacje Kredyt posiada charakter otwartej linii kredytowej i może być wielokrotnie wykorzystywany przez posiadacza rachunku Każdy wpływ środków na rachunek powoduje zmniejszenie wykorzystywanego salda i umożliwia ponowne zadłużenie się do wysokości przyznanego kredytu Zabezpieczenia  Do kwoty 100 tys. PLN - możliwość uzyskania kredytu bez zabezpieczeń Powyżej 100 tys. PLN - obowiązkowe zabezpieczenie kredytu: kaucja gotówkowa lub zastaw rejestrowy na Obligacjach Skarbu Państwa  Korzyści  Odsetki od Kredytu w ROR pobierane są tylko za okres wykorzystania oraz tylko od kwoty wykorzystanego kredytu Limit w rachunku to dodatkowe środki, które pozwolą sfinansować ponadplanowe wydatki Kredyt w ROR pozwala utrzymać rezerwę finansową, którą w razie potrzeby można uruchomić Dla ceniących bezpieczeństwo - możliwość ubezpieczenia kredytu Atrakcyjne warunki w ramach Oferty Specjalnej: • Brak prowizji za udzielenie kredytu (standardowo 1%). • Oprocentowanie 13,99% (standardowo 15,50%). RRSO dla Kredytu w ROR w Ofercie Specjalnej wynosi 14,85%. Wyliczone dla Kredytu w ROR w ofercie Affinity Marketing w Pakiecie L w kwocie 2 000,00 PLN, stanowiącej całkowitą kwotę kredytu, udzielonego na 12 miesięcy, oprocentowanego 13,99 % w skali roku z prowizją 0% za udzielenie, opłatą roczną za pakiet L w wysokości 0,00 PLN - na dzień r. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 2 154,78 PLN. Kredyt w ROR jest oprocentowany w oparciu o stopę zmienną. Opłata za ROR w Pakiecie L została wyliczona dla Kredytobiorcy korzystającego z Oferty Affinity Marketing zgodnie z jej zasadami. Warunkiem skorzystania z Oferty Specjalnej jest posiadanie Konta Osobistego w pakiecie „L” (Affinity) oraz złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na ww. rachunek.

6 W ofercie dostępna jest również karta MasterCard Gold.
Oferta specjalna Karta BNP Paribas MasterCard Classic numerem 1 na rynku wg rankingu Money.pl z dnia r.  Karty kredytowe Jesteś w ciągłym biegu? Zdarza się, że brakuje Ci gotówki? Czasami potrzebujesz szybkiego kredytu na bieżące wydatki? Skorzystaj z oferty BNP Paribas i ciesz się darmowym kredytem aż do 61 dni. Z naszymi kartami kredytowymi zakupy staną się czystą przyjemnością. Karty kredytowe BNP Paribas to: darmowy kredyt do 61 dni możliwość płacenia zbliżeniowo kartami MasterCard PayPass 0 zł prowizji za transakcje bezgotówkowe w kraju i za granicą minimalna spłata zadłużenia - tylko 5% wartości wykorzystanego limitu kredytowego (minimum 50 zł) bezpieczeństwo - pakiet ubezpieczeń dobrze dopasowanych do potrzeb Posiadaczy kart, dzięki którym można poczuć się naprawdę bezpiecznie, karty z mikroprocesorem możliwość sprawdzania salda i zmiany PIN w bankomatach BNP Paribas minimum formalności możliwość pobrania gotówki z ponad bankomatów Warunki Ofert Specjalnej – Karta MasterCard Classic: Opłata roczna za wydanie i użytkowanie, w pierwszym roku, karty: głównej – bez opłat, dodatkowej – 19 zł. Opłata roczna za kartę główną/dodatkową w drugim i następnych latach – bez opłat, pod warunkiem osiągnięcia sumy transakcji bezgotówkowych w PLN (rocznie) na poziomie PLN/4 000 PLN. W innym przypadku opłata roczna w wysokości: karta główna - 39 zł, karta dodatkowa – 19 zł. Oprocentowanie: transakcje gotówkowe 16,00%, transakcje bezgotówkowe 13,99%. W ofercie dostępna jest również karta MasterCard Gold. Oprocentowanie karty jest zmienne i wynosi w skali roku 13,99% dla transakcji bezgotówkowych i 16% dla transakcji gotówkowych. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 17,48%, Całkowity koszt kredytu: 530,17 PLN, w tym łączna kwota opłat za wydanie i posiadanie karty w ciągu trzech lat jej posiadania: 78 PLN, Całkowita kwota kredytu (limit karty) PLN w rozumieniu Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. Nr 126 z 2011 r., poz. 715). Warunkiem skorzystania z Oferty Specjalnej jest posiadanie Konta Osobistego w pakiecie „L” (Affinity) oraz złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na ww. rachunek.

7 Oferta specjalna Kredyt gotówkowy
Już nie musisz wybierać na co przeznaczyć pieniądze. Teraz zrealizujesz wszystkie swoje plany dzięki promocyjnemu kredytowi gotówkowemu w BNP Paribas. Oferta Specjalna kredytu gotówkowego: • atrakcyjne oprocentowanie – już od 9,9% • prowizja 0% • gwarancja niezmienności raty • okres kredytowania nawet do 7 lat • maksymalna kwota kredytu to nawet zł • pieniądze możesz przeznaczyć na realizację dowolnego planu • tylko 2,99% za ubezpieczenie (które pomoże Ci spłacić kredyt w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych) Wybierz opcję która najbardziej Ci odpowiada – przykładowa wysokość raty miesięcznej: Okres spłaty/Kwota kredytu 5 tys. zł 10 tys. zł 15 tys. zł 25 tys. zł 50 tys. zł 24 m-cy 237,97 475,94 713,71 1 189,51 2 379,69 36 m-cy 166,33 332,65 498,84 831,40 1 663,26 48 m-cy 130,67 261,36 391,93 653,21 1 306,78 60 m-cy 109,43 218,85 328,19 546,98 1 094,27 84 m-cy - 427,04 854,31 RRSO dla kredytu gotówkowego w ofercie Affinity Marketing w kwocie PLN, udzielonego na 49 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 9,9%, z prowizją 0% oraz ubezpieczeniem 2,99% oraz opłatą 0 PLN za pakiet L– na dzień r. wynosi 12,01%. Całkowita kwota do zapłaty: ,05PLN, rata kredytu: 655,18 PLN, całkowita kwota kredytu: PLN. Warunkiem skorzystania z Oferty Specjalnej jest przystąpienie do grupowego ubezpieczenia (Pakiet B lub C), posiadanie Konta Osobistego w pakiecie „L” (Affinity) oraz złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na ww. rachunek..

8 Oferta specjalna Kredyt samochodowy
Planujesz rodzinną eskapadę? A może pragniesz niezależności? Porozmawiaj z nami o swoich planach zakupu czterech kółek, a później zrealizuj je z ofertą specjalną kredytu samochodowego w BNP Paribas. Oferta Specjalna kredytu samochodowego: • oprocentowanie od 7,9% w skali roku prowizja 0% • gwarancja niezmienności raty • okres kredytowania do 8 lat • kwota kredytu do 500 tys. PLN • ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie od utraty pracy/NNW – do wyboru • atrakcyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/ASS Wybierz najlepszy dla siebie wariant kredytowania: Wiek pojazdu nowe Używane do 10 lat Oprocentowanie 7,9% 8,9% Istnieje również możliwość skorzystania z opcji refinansowania kredytu samochodowego w innym banku. RRSO dla kredytu samochodowego w ofercie specjalnej w kwocie PLN, udzielonego na 48 miesiące, oprocentowanego w skali roku 7,9% z prowizją 0% oraz ubezpieczeniem na życie 1,99% - na dzień r. wynosi 8,18%. Całkowita kwota do zapłaty wynosi ,54 PLN, rata kredytu wynosi 748,61PLN. Całkowita kwota kredytu wynosi PLN. Warunkiem uzyskania oprocentowania na poziomie 7,9% w skali roku jest zakup pojazdu nowego oraz skorzystanie z ubezpieczenia na życie w stawce 1,99% doliczanego do kwoty kredytu oraz zabezpieczenie kredytu w formie cesji praw do odszkodowania z polisy AC. Warunkiem skorzystania z Oferty Specjalnej jest posiadanie Konta Osobistego w pakiecie „L” (Affinity) oraz złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na ww. rachunek. * Kredyt samochodowy BNP Paribas zajął pierwszą pozycję w "Rankingu kredytów samochodowych Bankier.pl - maj 2013 r.

9 Oferta specjalna Szczegóły oferty dostępne są u naszego doradcy. Sprawdź co możesz zyskać! Uwaga! Czas oferty ograniczony. BNP Paribas Bank Polska S.A, Oddział w Chełmie Ul. Popiełuszki 3 Chełm tel.: ,

10 O nas BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, jednego z sześciu najsolidniejszych banków na świecie według Standard&Poor’s. BNP Paribas zatrudnia przeszło 200 tys. osób w ponad 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem. BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. Bank oferuje swoje produkty i usługi pod marką BNP Paribas.

11 Dziękujemy za uwagę Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Informacje o aktualnej ofercie Banku dla klientów indywidualnych oraz warunkach oferty specjalnej dostępne są w Oddziałach Banku. BNP Paribas Bank Polska SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Suwak 3, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS pod numerem 6421, NIP: , kapitał zakładowy ,96 zł, w całości wpłacony |


Pobierz ppt "Oferta specjalna dla Pracowników Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej Pięć sposobów na spełnienie swoich marzeń."

Podobne prezentacje


Reklamy Google