Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I i II kwartał 2015 KONFERENCJA RADY PARTNERÓW CZT AERONET i KONFERENCJA ROCZNA 25 – 26 Maja 2015 r. „Nowoczesne technologie materiałowe stosowane w przemyśle.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I i II kwartał 2015 KONFERENCJA RADY PARTNERÓW CZT AERONET i KONFERENCJA ROCZNA 25 – 26 Maja 2015 r. „Nowoczesne technologie materiałowe stosowane w przemyśle."— Zapis prezentacji:

1 I i II kwartał 2015 KONFERENCJA RADY PARTNERÓW CZT AERONET i KONFERENCJA ROCZNA 25 – 26 Maja 2015 r. „Nowoczesne technologie materiałowe stosowane w przemyśle lotniczym” ZB [numer zadania] [Tytuł zadania] Lider merytoryczny [ lider merytoryczny ] Instytucje partnerskie w zadaniu [ instytucje partnerskie]

2 Główne wyniki zrealizowanych prac badawczych w okresie pierwszego i drugiego kwartału 2015 – będą przedstawione na plakatach. W prezentacji lidera podać należy TYLKO WYBRANY WYNIK jako reprezentujący wyniki będące rezultatem badań zrealizowanych w I półroczu 2015 r.

3 Dane do wskaźników realizacji celów projektu Dane do wskaźników realizacji celów projektu (produktu i rezultatu) uzyskanych w pierwszeym i drugim kwartale 2015 Referaty konferencyjne (tytuł wystąpień, nazwiska wykonawców, nazwa i termin konferencji) Publikacje w czasopismach (pełne dane bibliograficzne), które ukazały się w I półroczu 2015 r. Prace mgr, dr, hab. – obronione w I półroczu 2015 r. - imię i nazwisko (dyplomanta, doktoranta, habilitanta), tytuł pracy, imię i nazwisko promotora, data obrony, inżynierskie obronione magisterskie obronione inżynierskie planowane magisterskie planowane na 2015 r. (realizowane do końca projektu) doktorskie planowane na 2015 r. (realizowane do końca projektu) habilitacyjne planowane na 2015 r. (realizowane do końca projektu) Zgłoszenia patentowe dokonane w I półroczu 2015. Udział studentów / doktorantów / innych wykonawców (liczbowo) w danym ZB (aktualnie)

4 Stan współpracy z przedsiębiorstwami Doliny Lotniczej Stan współpracy z przedsiębiorstwami lotniczymi Doliny Lotniczej Kontakt z jakimi przedsiębiorstwami (nazwy przedsiębiorstw) ? Wygenerowane / opracowywane zagadnienia badawcze do realizacji w PKAERO itp…. Propozycje uszczegółowienia SPB w danym ZB

5 Główne wnioski Z realizacji projektu w ostatnim okresie sprawozdawczym


Pobierz ppt "I i II kwartał 2015 KONFERENCJA RADY PARTNERÓW CZT AERONET i KONFERENCJA ROCZNA 25 – 26 Maja 2015 r. „Nowoczesne technologie materiałowe stosowane w przemyśle."

Podobne prezentacje


Reklamy Google