Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co to takiego ten las ? Las to miejsce pełne drzew i zwierząt tam mieszkających. Las zmienia swoje oblicze z każdą porą roku. Raz zielony, raz kolorowy,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co to takiego ten las ? Las to miejsce pełne drzew i zwierząt tam mieszkających. Las zmienia swoje oblicze z każdą porą roku. Raz zielony, raz kolorowy,"— Zapis prezentacji:

1

2 Co to takiego ten las ? Las to miejsce pełne drzew i zwierząt tam mieszkających. Las zmienia swoje oblicze z każdą porą roku. Raz zielony, raz kolorowy, a raz biały. W lesie mieszka dużo zwierząt, np.: wiewiórki, dziki czy ptaki.

3 Ludzie coraz częściej zapominają o tym, że lasy istnieją. Zwierzęta, które zimą muszą same szukać sobie pożywienie, rzadko znajdują osobę, która im pomoże. Lasy są coraz bardziej zaśmiecane. Za niedługo lasy mogą przestać istnieć!

4 Chcesz stać się PRZYJACIELEM LASU ? To nic trudnego ! Dokarmiaj zimą zwierzęta. Nie śmieć w lesie. Nie zachowuj się głośno w lesie. Nie płosz zwierząt. Nie łam gałęzi. Nie zrywaj kwiatków.

5 WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA

6 Międzynarodowy Dzień Lasów. Ogólnopolskie Święto Lasu.

7

8

9


Pobierz ppt "Co to takiego ten las ? Las to miejsce pełne drzew i zwierząt tam mieszkających. Las zmienia swoje oblicze z każdą porą roku. Raz zielony, raz kolorowy,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google