Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykonały: Karolina Filipczak Aleksandra Cieślak. miała na celu określenie oczekiwań uczestników spaceru odnośnie wyglądu naszego parku. Wyrazili swoje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykonały: Karolina Filipczak Aleksandra Cieślak. miała na celu określenie oczekiwań uczestników spaceru odnośnie wyglądu naszego parku. Wyrazili swoje."— Zapis prezentacji:

1 Wykonały: Karolina Filipczak Aleksandra Cieślak

2 miała na celu określenie oczekiwań uczestników spaceru odnośnie wyglądu naszego parku. Wyrazili swoje zdanie na temat tego, co im się podoba, a co by zmienili. Była ona przeprowadzona anonimowo, a jej wyniki zostały przeanalizowane. Dane uzyskane z analizy ankiety mają służyć zaplanowaniu działań związanych z uczynieniem parku miejscem lubianym i podziwianym osoby w różnym wieku.

3 zostało objętych 47 osób: 18 osób brało udział w spacerku „Z Panem Ludwikiem” w dniu 27.03.2015r. Ankiety rozdano także innym mieszkańcom Krasnego. Wiek ankietowanych to od 7 do 65 lat. Ankieta zawierała 7 pytań o charakterze zamkniętym i otwartym

4

5

6

7

8

9

10

11 Dane zebrane z ankiety dotyczącej parku stanowiły cenny materiał do analizy. Pozwolił nam na poznanie zdania mieszkańców oraz odwiedzających Krasne.

12 Konieczne jest przedstawienie oczekiwań mieszkańców władzom gminy Krasne. Również my, jako odwiedzający park powinniśmy przyczynić się do tego, jak wygląda to miejsce. Zamiast wyrzucać tam śmieci-zebrać te, które już tam są.

13

14 Jednym z zaplanowanych działań społeczności jest zbiórka śmieci, którą zorganizują uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Ludwika Krasińskiego w Krasnem. By jak najlepiej przywitać wiosnę w parku, młodzież pozbiera śmieci. Warto też pomyśleć o koszach na śmieci. Czysty park to doskonałe miejsce do organizowania zabaw plenerowych, o których przygotowanie także będziemy zabiegać.

15


Pobierz ppt "Wykonały: Karolina Filipczak Aleksandra Cieślak. miała na celu określenie oczekiwań uczestników spaceru odnośnie wyglądu naszego parku. Wyrazili swoje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google