Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Święta w Europie E-Twinning project Christmas postcard Easter.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Święta w Europie E-Twinning project Christmas postcard Easter."— Zapis prezentacji:

1 Święta w Europie E-Twinning project Christmas postcard Easter

2 Skąd pomysł? Temat z podręcznika Chęć kontaktu z innymi krajami i wykorzystania angielskiego w praktyce

3 Planowanie Nasze prace rozpoczęliśmy od przygotowania planu efektu końcowego i podzielenia się obowiązkami. Dzięki „burzy mózgów” udało nam się zebrać pomysły na realizację projektu. Część z nich odrzuciliśmy, część zmodyfikowaliśmy, by efekt pracy był jak najlepszy.

4 Skład naszej grupy:  Eryk Witkowski  Weronika Maturska  Weronika Szadłowska  Jagoda Orzechowska  Aleksandra Sajdak

5 Po opracowaniu dokładnego planu zaproponowaliśmy jego realizację innym szkołom Współpracę z nami podjęło 16 szkół z 12 krajów (Portugalii, Hiszpanii, Łotwy, Litwy, Rumunii, Austrii, Niemiec, Włoch, Francji, Norwegii, Czech, Turcji)

6 Kraje zaangażowane w projekt

7 Wypełnianie zadań Staraliśmy się rzetelnie wypełniać wszystkie zadania i regularnie komunikowaliśmy się z pomocą nauczyciela z naszymi partnerami projektu Niestety nie wszyscy partnerzy pracowali tak systematycznie jak my. Dało nam to jednak obraz tego jak czują się inni gdy ktoś nie wywiązuje się ze swoich zadań.

8 Praca nad realizacją projektu Wszystkie prezentacje wykonaliśmy w języku angielskim. Wysłaliśmy też kartki z życzeniami świątecznymi do naszych partnerów, a oni przysłali świąteczne życzenia również nam wszystkim. Wszystkie życzenia były napisane w języku ojczystym i języku angielskim.

9 Planowanie pracy Podział zadań Praca nad plakatem Praca nad prezentacjami Porządki

10 Efekty Wystawa kartek świątecznych Przygotowanie prezentacji Poznanie nowych zwyczajów

11 Przykładowe prezentacje krajów partnerskich Łotwa Grecja Rumunia

12 Czego się nauczyliśmy pracować w grupie (szanować odmienne poglądy, słuchać siebie nawzajem, przydzielać zadania na miarę możliwości) odpowiedzialności (ktoś kto nie wywiązał się z przydzielonego wspólnie zadania opóźniał pracę całej grupy) samooceny i oceny innych (ocenialiśmy sami swój wkład pracy i zaangażowanie oraz pracę innych) dowiedzieliśmy się czegoś o kulturze krajów partnerskich oczywiście rozwinęliśmy znajomość języka angielskiego podczas tworzenia własnych i oglądania otrzymanych prezentacji rozwinęliśmy umiejętność tworzenia prezentacji

13 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Święta w Europie E-Twinning project Christmas postcard Easter."

Podobne prezentacje


Reklamy Google