Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PO ZAKOŃCZENIU CYKLU ZAJĘĆ POTRAFIMY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA: DLACZEGO NALEŻY MYĆ RĘCE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM? DLACZEGO TRZEBA PAMIĘTAĆ O DRUGIM ŚNIADANIU?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PO ZAKOŃCZENIU CYKLU ZAJĘĆ POTRAFIMY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA: DLACZEGO NALEŻY MYĆ RĘCE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM? DLACZEGO TRZEBA PAMIĘTAĆ O DRUGIM ŚNIADANIU?"— Zapis prezentacji:

1

2 PO ZAKOŃCZENIU CYKLU ZAJĘĆ POTRAFIMY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA: DLACZEGO NALEŻY MYĆ RĘCE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM? DLACZEGO TRZEBA PAMIĘTAĆ O DRUGIM ŚNIADANIU? W JAKI SPOSÓB SKOMPONOWAĆ WARTOŚCIOWY POSIŁEK W ZALEŻNŚCI OD PORY DNIA I ILE POSIŁKÓW W CIĄGU DNIA KAŻDY POWINIEN ZJEŚĆ? DLACZEGO WODA JEST TAK WAŻNA W ŻYWIENIU CZŁOWIEKA? NASZE ZAJECIA PRZEBIEGAŁY BARDZO AKTYWNIE, WIEDZĘ ZDOBYWALIŚMY W BARDZO PRAKTYCZNY SPOSÓB, M.IN.: TWORZĄC PLAKATY, WYKONUJĄC DOŚWIADCZENIA. W POZNAWANIU TAJNIKÓW ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA UCZESTNICZYLI Z NAMI TAKŻE NASI NAJSTARSI KOLEDZY Z KLASY SZÓSTEJ „B”. ZAJECIA PODSUMOWALIŚMY WSPÓLNYM PRZYGOTOWANIEM ZDROWYCH PRZEKĄSEK NA CAŁY DZIEŃ, A DO KONSUMPCJI ZAPROSILIŚMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.

3 RĘCE MYJE KAŻDY Z NAS… …GDY POSIŁKU NADCHODZI CZAS!!

4 Na zdrówko dobra to rada - dużo owoców zajadaj! W owocach są witaminki - są to zdrowia okruszynki.

5 Chcesz być zwinny jak wiewiórka? Chcesz być szybki jak zajączek? Chcesz być silny tak jak miś? Więc warzywa jedz od dziś!

6 NAJPIERW PROJEKTY PRZYGOTOWANE, WKRÓTCE POTRAWY BĘDĄ PODANE!!

7 ZDROWE ŚNIADANKA W MIG POWSTAJĄ, BO STARSI KOLEDZY NAM POMAGAJĄ!

8 ŁATWO ZROBIĆ COŚ PYSZNEGO, GDY UŚMIECH JAK PRZYPRAWA WPADNIE DO TEGO.

9 Pamiętaj dziś łakomczuszku o malutkim swoim brzuszku, bo lubi czasem ten brzuszek zjeść także trochę jabłuszek!

10 Kto chce małym być siłaczem, zjada wszystko i nie płacze! Kto się długo bawić chce - ten śniadanie pięknie zje.

11 JAK SKOMPONOWAĆ POTRAWĘ WIEMY… …WIELU PRODUKTÓW WNET UŻYJEMY!

12

13 „Stoły ślicznie nakryte, rączki czysto umyte, każdy cierpliwie czeka na swój kubek mleka. Nie ma plam na fartuszku, nie ma resztek w garnuszku. Pod stołem nie ma śmieci bo tu jadły grzeczne dzieci.”

14 Z TEGO PROGRAMU MORAŁ JEST TAKI: NA CO DZIEŃ JEDZCIE ZDROWO DZIECIAKI!!!

15 WSZYSTKIM RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM ZAANGAŻOWANYM W DZIALALNOŚC NASZEGO KLUBU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "PO ZAKOŃCZENIU CYKLU ZAJĘĆ POTRAFIMY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA: DLACZEGO NALEŻY MYĆ RĘCE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM? DLACZEGO TRZEBA PAMIĘTAĆ O DRUGIM ŚNIADANIU?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google