Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oto historia cudu przemiany. Historia, która stała się świadectwem odrodzenia materii obumarłej wysiłkiem przez Boga wybranych i powołanych, aby w jedności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oto historia cudu przemiany. Historia, która stała się świadectwem odrodzenia materii obumarłej wysiłkiem przez Boga wybranych i powołanych, aby w jedności."— Zapis prezentacji:

1 Oto historia cudu przemiany. Historia, która stała się świadectwem odrodzenia materii obumarłej wysiłkiem przez Boga wybranych i powołanych, aby w jedności i trudzie ciężkiej pracy odbudowali jego ziemskie mieszkanie dla większej Jego chwały i uwielbienia Jego imienia. Wszystko co ziemskie podlega umieraniu tak i ciało samo nie znaczy nic bez ducha, który je ożywia, a siłę swoją czerpie ze spotkania z Bogiem Stworzycielem w przybytku ręką ludzką uczynionym. Radujmy się i dziękujmy Bogu, który z Miłości stworzył człowieka. Przez Chrystusa Pana naszego, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16 W dniu ks. bp Marek Szkudło dokonał poświęcenia naszego kościoła odbudowanego po pożarze, który miał miejsce jak pamiętamy Pamięć tych tragicznych wydarzeń jest ciągle obecna w naszych wspomnieniach, ale wspaniałe dzieło odbudowy jakiego byliśmy świadkami i współtwórcami pod opieką naszego ks. proboszcza Ambrożego z wielkim zaangażowaniem firm jak i osób prywatnych oraz wsparciem materialnym i modlitewnym, którego doświadczaliśmy z całego kraju, a także z zagranicy uczyniło naszą świątynię nowym pięknym przybytkiem Boga gdzie możemy na nowo gromadzić się i wychwalać Jego Imię z dziękczynieniem za zdrowie i siły wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego dzieła.

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41 Uroczystość uświetniła wspaniałą oprawą muzyczną Grupa Wokalna CAMERTON pod dyrekcją państwa Kaczmarczyków.

42 Przygotowanie i wykonanie prezentacji Henryk Michalski Dziękuję za obejrzenie prezentacji. Odbudowa naszego kościoła trwa nadal. Brak jeszcze ołtarzy bocznych, stacji drogi krzyżowej, nadal remontowane są organy… Zapraszam zatem do dalszego wspierania trwających prac. Niech nasz udział w podjętym dziele odbudowy będzie świadectwem umiłowania Boga. DANE DLA WPŁACAJĄCYCH Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela ul. Wolności 20; Orzesze Z ZAGRANICY Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela ul. Wolności 20; Orzesze. INGB PL PW PL Stowarzyszenie im. Stuska udostępnia dla chętnych do przekazania 1% swojego podatku na odbudowę naszego kościoła numer KRS Wpisując w rubryce cele szczególne "Kościół"


Pobierz ppt "Oto historia cudu przemiany. Historia, która stała się świadectwem odrodzenia materii obumarłej wysiłkiem przez Boga wybranych i powołanych, aby w jedności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google