Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TESTAMENT DUCHOWY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TESTAMENT DUCHOWY."— Zapis prezentacji:

1 TESTAMENT DUCHOWY

2 całkowicie chory na ciele leczy zdrowy na umyśle,
Dnia dzisiejszego, 23 kwietnia 1853, kiedy kończę 40 lat, całkowicie chory na ciele leczy zdrowy na umyśle, w kilku słowach wyrażam tutaj moją ostatnią wolę, zamierzając określić ją pełniej, kiedy będę silniejszy.

3 przerażony moimi grzechami,
Jezusowi Chrystusowi mojemu Zbawicielowi, oddaję swoją duszę, przerażony moimi grzechami, lecz ufający w Jego nieskończone miłosierdzie.

4 Umieram w Świętym, Katolickim i Apostolskim Kościele Rzymskim.
Poznałem trudności wiary obecnej epoki, lecz całe moje życie przekonało mnie, że ani nie ma spoczynku dla umysłu ani spokoju dla serca z wyjątkiem Kościoła i posłuszeństwa wobec jego władzy. Jeżeli nadam jakąkolwiek wartość moim badaniom, to tą, że daje ona mi prawo do błagania wszystkich, których kocham, aby pozostali wierni religii, w której odnalazłem światło i pokój.

5 aby trwali w wierze, mimo wszelkich upokorzeń, obrazy
Moją najważniejszą modlitwą za moją rodzinę, moją żonę, dziecko i wnuki jest, aby trwali w wierze, mimo wszelkich upokorzeń, obrazy czy opuszczenia, jakie mogą pochodzić z ich wiedzy.

6 Żegnam się z moją drogą Amelią, która była radościa i wdziękiem mojego życia i której czuła opieka przez ponad rok przynosiła ulgę w moim bólu. Dziękuje jej, błogosławię, oczekuję jej w Niebie. Tam i tylko tam mogę obdarzyć ją taką miłość na jaką zasługuje.

7 Mojej córce udzielam błogosławieństwa Patriarchów, w imię Ojca, i Syna
i Ducha Świętego. SSmutno mi, że nie mogę nadal pracować przy wspaniałym dziele kształcenia jej, ale powierzam to dzieło jej dobrej i ukochanej matce.

8 Dziękuję wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób służyły mi
i proszę o wybaczenie mi mojego złego przykładu i impulsywności.

9 za członków Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo
Proszę was o modlitwę za członków Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo w Lyonie.

10 Nie dajcie się powstrzymać przez tych, którzy powiedzą wam:
„On jest w Niebie”. Zawsze módlcie się za tego, który was szczerze miłował, za tego, który wielce zgrzeszył. Jeśli otrzymam zapewnienie o tej modlitwie to opuszczę te ziemię z mniejszym strachem.

11 że nie zostaniemy rozdzieleni i będę mógł pozostać z Wami
Głęboko wierzę, że nie zostaniemy rozdzieleni i będę mógł pozostać z Wami aż do mnie przyjdziecie. Błogosławienstwo Ojca, i Syna, i Ducha Świętego niech zstąpi na Was. Amen

12


Pobierz ppt "TESTAMENT DUCHOWY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google