Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzieci z klasy pani Agi, dla zdróweczka i odwagi! Kto śniadanko zdrowe zjada w dniu 8 listopada??? SZKLARY GÓRNE 2011 8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzieci z klasy pani Agi, dla zdróweczka i odwagi! Kto śniadanko zdrowe zjada w dniu 8 listopada??? SZKLARY GÓRNE 2011 8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania."— Zapis prezentacji:

1 Dzieci z klasy pani Agi, dla zdróweczka i odwagi! Kto śniadanko zdrowe zjada w dniu 8 listopada??? SZKLARY GÓRNE 2011 8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania

2 PRZYGOTOWANIA …. Kartka z pamiętnika… Też chcemy wiedzieć, co jest zdrowe… 7 listopada Ważny dzień. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Planujemy pracę na jutro. Rysujemy… Bierzemy udział w akcji „Śniadanie daje moc!”

3 DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA Co dzieciaki dzisiaj knują??? Założyły fartuszki, myją ręce w łazience…

4 Zaczęło się tak…. 8 listopada …. rano… Miodku nie ma? Trudno. Dziś zdrowo poje sobie miś!!!

5 Pyszny sok powstaje tak…

6 KANAPECZKI ZDROWE DZIŚ BĘDZIE JADŁ NIE TYLKO MIŚ! CO MIŚ NA TO? GŁODNY MIŚ KANAPECZKI JE OD DZIŚ!

7 OWOCOWE SAŁATKOWO…. PYSZNE WSZYSTKO! DAJĘ SŁOWO!

8 UCZTUJEMY… WIELKA GRATKA TO DLA MISIA BYĆ TU RAZEM Z WAMI DZISIAJ!!

9 DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA W AKCJI WZIĘŁY UDZIAŁ DZIECI Z KLASY I – III UM pod opieką Pani Agnieszki Gadulskiej Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Szklary Górne Do zobaczenia za rok!!!


Pobierz ppt "Dzieci z klasy pani Agi, dla zdróweczka i odwagi! Kto śniadanko zdrowe zjada w dniu 8 listopada??? SZKLARY GÓRNE 2011 8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google