Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc Prezentacja z dnia 8 listopada 2012 roku Z przeprowadzonej akcji ogólnopolskiej Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc Prezentacja z dnia 8 listopada 2012 roku Z przeprowadzonej akcji ogólnopolskiej Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc Prezentacja z dnia 8 listopada 2012 roku Z przeprowadzonej akcji ogólnopolskiej Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika W Piszu Szkoła Filialna w Snopkach Prezentację wykonała mgr Justyna Mierzwa

2 Dzień 8 listopada już od samego rana był dla nas dniem wyjątkowym… Już dnia poprzedniego nastąpił podział obowiązków… Klasa „O” i I miała za zadanie wraz z P. Justyną zrobić wyśmienite gofry z bitą śmietaną i owocami… Klasa II i III podjęła się razem z P. Michaliną zrobienia pysznych tostów oraz surówki

3 Wszyscy z ochotą zabraliśmy się do pracy…. Jak widać na załączonym zdjęciu wszyscy z niecierpliwością i podekscytowaniem czekali na moment, kiedy rozpoczną się przygotowania…

4 Czystość i higiena przede wszystkim Dzieci wiedzą, że podczas mycia rąk „oszczędzam wodę, zakręcam kran, bo każda kropla to cenny dar”

5 Nad prawidłowością przygotowywanych posiłków oraz higieną pracy czuwał prawdziwy szef kuchni By nasze śniadanko było nie tylko smaczne ale i zdrowe do przygotowania posiłku posłużyły nam zdrowe produkty: zbożowe: pieczywo, mąka, Owoce i warzywa, surowe i w postaci soku Mięsne: wędlina Nabiał: mleko, jaja, ser żółty

6 Super jest samemu przygotowywa ć sa ł atk ę owocow ą i przygl ą da ć si ę z czego robi si ę gofry… Nale ż y uwa ż a ć przy u ż ywaniu urz ą dze ń elektrycznych. UWAGA!!! Z PRĄDEM NIE MA ŻARTÓW !!!!!

7 W salach, gdzie nasi dzielni kucharze pichcili, unosiły się niesamowite zapachy… Jaka szkoda, że nie możemy się nimi z Wami podzielić…. Z pewnością wielu dzieciakom już chciało się jeść….

8 Śniadanie to jednak nie tylko posiłek dla ciała, ale również coś dla duszy…. Nasi uczniowie samodzielnie wykonali piramidę zdrowego żywienia….

9 Śpiewaliśmy piosenkę pt. „Witaminki, witaminki…” Uczyliśmy się ciekawych rymowanek na temat zdrowego odżywiania…

10 Pora na długo wyczekiwany posiłek… Pobito nawet rekordy w ilości zjedzonych tostów i gofrów…. SMACZNEGO


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc Prezentacja z dnia 8 listopada 2012 roku Z przeprowadzonej akcji ogólnopolskiej Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika."

Podobne prezentacje


Reklamy Google