Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ankieta „Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci?”. Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci? W badaniu ankietowym przeprowadzonym w kwietniu 2014 r. wzięło udział.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ankieta „Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci?”. Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci? W badaniu ankietowym przeprowadzonym w kwietniu 2014 r. wzięło udział."— Zapis prezentacji:

1 Ankieta „Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci?”

2 Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci? W badaniu ankietowym przeprowadzonym w kwietniu 2014 r. wzięło udział 129 uczniów klas III – VI Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie: z klas III – 39 uczniów, z klas IV – 29 uczniów, z klas V – 32 uczniów, z klas VI -29 uczniów. Uczniowie odpowiedzieli na siedem pytań dotyczących bezpiecznego korzystania z komputera oraz sieci internetowej. Badanie ankietowe przeprowadziła klasa V a w ramach projektu Cyberstrach ma wielki oczy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ankiety.

3 Ile średnio czasu spędzasz przed komputerem?

4

5 Czy w komputerze, którego używasz, jest aktualny program antywirusowy?

6 Czy w komputerze, którego używasz jest aktualny program antywirusowy?

7 Czy rodzice wiedzą, jakie strony przeglądasz w internecie?

8

9 Czy zdarza Ci się wchodzić na strony przeznaczone tylko dla dorosłych?

10

11 Czy byłaś/byłeś ofiarą prześladowania w internecie?

12

13 Czy zaczepiał Cię ktoś obcy w internecie?

14

15 Czy uważasz, że wiesz, jak bezpiecznie korzystać z internetu?

16

17 Ankietę przygotowały i opracowały wyniki: Natalia Rejczak – lider grupy projektowej Karina Bustrycka Ewelina Sówka Opiekun projektu: mgr Anita Żegleń Poronin 2014


Pobierz ppt "Ankieta „Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci?”. Czy jesteś bezpieczna (y) w sieci? W badaniu ankietowym przeprowadzonym w kwietniu 2014 r. wzięło udział."

Podobne prezentacje


Reklamy Google