Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ile czasu uczeń spędza przy klawiaturze, w internecie, oglądając telewizję? Ile czasu uczeń spędza ucząc się i czytając? W jakim celu korzystają uczniowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ile czasu uczeń spędza przy klawiaturze, w internecie, oglądając telewizję? Ile czasu uczeń spędza ucząc się i czytając? W jakim celu korzystają uczniowie."— Zapis prezentacji:

1

2 Ile czasu uczeń spędza przy klawiaturze, w internecie, oglądając telewizję? Ile czasu uczeń spędza ucząc się i czytając? W jakim celu korzystają uczniowie z nowoczesnych technologii informacyjnych i jakie odnoszą korzyści? Czy komputer potrafi uzależnić i czy uczniowie mają tego świadomość?

3 ANKIETA Ankieta jest anonimowa – prosimy o szczerą odpowiedź. Zaznacz wybraną odpowiedź. Który ze sposobów spędzania wolnego czasu lubisz najbardziej? czytanie książek granie na komputerze oglądanie telewizji uprawianie sportu pogaduszki z koleżankami i kolegami inne ………………………………….. Ile czasu dziennie spędzasz (wpisz orientacyjną ilość) czytając... oglądając telewizję... przy komputerze... ucząc się... Czy oglądają telewizję wybierasz programy, które cię interesują oglądasz jak leci Do Internetu wchodzisz: aby uzyskać konkretną informację porozmawiać ze znajomymi z sieci surfować bez celu Czy z powodu komputera zdarzyło ci się zaniedbać ważne obowiązki? Tak Nie Czy irytujesz się, jeśli rodzice zabraniają ci korzystania z komputera? Tak Nie Czy masz komputer w swoim pokoju? Tak Nie

4

5 Który ze sposobów spędzania wolnego czasu lubisz najbardziej?

6 Ile czasu dziennie spędzasz … Jest to średni czas przypadający na jednego ucznia Ile czasu dziennie spędzasz … ( wpisz orientacyjną ilość ) Jest to średni czas przypadający na jednego ucznia

7 Oglądając telewizję

8 Z Internetu korzystasz:

9 Czy przez komputer zaniedbałeś obowiązki?

10 Czy złościsz się gdy masz zakaz korzystania z komputera?

11 Czy masz komputer w swoim pokoju?

12 Czy myślałeś aby ograniczyć czas spędzony przy komputerze?


Pobierz ppt "Ile czasu uczeń spędza przy klawiaturze, w internecie, oglądając telewizję? Ile czasu uczeń spędza ucząc się i czytając? W jakim celu korzystają uczniowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google