Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TYTUŁ PROJEKTU,, PROJEKTUJĘ KARTKĘ I ŚLĘ ŻYCZENIA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TYTUŁ PROJEKTU,, PROJEKTUJĘ KARTKĘ I ŚLĘ ŻYCZENIA."— Zapis prezentacji:

1 TYTUŁ PROJEKTU,, PROJEKTUJĘ KARTKĘ I ŚLĘ ŻYCZENIA

2 Spotkanie robocze w klasie 14 MARCA 2014 ROKU: Zapoznanie z celami projektu. Wyodrębnienie zespołów i przydzielenie im zadań.

3 Informacja na szkolny Facebook przygotowana przez T. Lewczana

4 Wymiana e-malii

5 Prezentacje na temat tradycji wielkanocnych w Polsce Prezentację wykonali: Julia Dubilewicz, Tobiasz Lewczan, Oliwier Gackowiak

6 Wykonanie kartek świątecznych, zorganizowanie wystawy w klasie i w szkole

7 Szkolny kiermasz Wystawa w szkole

8 Ciekawe pomysły

9

10 Wykonanie kartek na zajęciach komputerowych

11

12

13 Informacja na szkolnym Facebooku Szkoła Podstawowa w Fanianowie 24 kwietnia Kartki wielkanocne pisanką malowane 7 kwietnia 2014r. przedstawiliśmy jedno z zadań projektu,,Szkoły z klasą". Polegało ono na wykonaniu kartki świątecznej dowolną techniką plastyczną. Wszyscy to zadanie wykonali wzorowo. W klasie zorganizowaliśmy wystawę naszych prac i zrobiliśmy zdjęcia. Kartki świąteczne były przepiękne. Posłużyły one do napisania życzeń wielkanocnych, które zostały wysłane do krajów partnerskich z projektu Comenius. Życzyliśmy wszystkim zdrowych i wesołych świąt. Jedno z zadań tego projektu mamy już zaliczone. Przystępujemy do realizacji kolejnych. Uczniowie klasy III

14 Kartki wysłane e-mailem

15

16 Piszemy życzenia i wysyłamy kartki do partnerów projektu Comenius

17 Życzenia pisane wierszem Każdy zna, lubi, pisze je i mówi. Na Dzień Matki, Babci i Dziadka, a nawet do swojego kolegi Radka. Ciocia Beatka dostała je na urodziny, a pod spodem miała narysowane śmieszne miny. Zachowała je moja siostra i brat, nawet mama Henia. Każdy chyba się domyśla, że chodzi o piękne życzenia. Warto więc wysyłać życzenia, bo w nich jest ukryta cała moc spełnienia.

18 Na koniec życzymy wszystkim zrealizowania samych udanych i ciekawych projektów. Wiersz napisały: Julia Dubilewicz, Wiktoria Bryś, Kinga Wnuk, Oliwia Brzezińska.

19 Informacje zebrali i prezentację wykonali: Mikołaj Wnuk, Tobiasz Lewczan. Źródła: - https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-w- Fanianowie/142542732517678?ref=hl, https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-w- Fanianowie/142542732517678?ref=hl - https://www.google.com/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1028&bih=579& q=kartki+wielkanocne Zdjęcia wykonały: L. Grochowska, M. Pirecka oraz J. Dubilewicz- kl. III. Dziękujemy za uwagę.


Pobierz ppt "TYTUŁ PROJEKTU,, PROJEKTUJĘ KARTKĘ I ŚLĘ ŻYCZENIA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google