Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witam na mojej prezentacji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witam na mojej prezentacji"— Zapis prezentacji:

1 Witam na mojej prezentacji
O mnie Mój pies Motoryzacja

2 Cześć, nazywam się Ania Rolek. Mam młodszego brata Łukasza. Interesuje się motoryzacją, co dla każdego jest czymś dziwnym, gdyż jestem dziewczyną ale cóż taka jest już moja natura. Moja życiową pasja jest muzyka, uczę się gry na fortepianie 5 lat. W tamtym roku zdobyłam pierwsze miejsce na konkursie m. wojewódzkim w Przemyślu. Poza tym bardzo lubię śpiewać, tańczyć, jeździć samochodami i motorami.

3 Moja galeria

4 Atos Mój pies jest Dobermanem i ma 3 lata.
Rzadko można spotkać takiego postrzelonego tej rasy psa, gdyż ma niezwykle szalone pomysły jak na czworonoga, często rozbawia mnie prawie do łez. Łubi grać w piłkę, polować na krety , ścigać ptaki oraz pływać.

5 BMW Mercedes-Benz Quady

6 Opis marki BMW Grupa BMW obejmuje marki BMW, MINI i Rolls-Royce.
Grupa BMW jest jedyna firmą motoryzacyjną, której wszystkie marki mieszczą się wyłącznie w klasie samochodów Premium: od małych aut po absolutnie najwyższy segment. Samochody Grupy BMW to produkty najwyższej klasy pod względem estetyki, stylistyki, dynamicznych osiągów, nowatorskich technologii jakości, co podkreśla czołową pozycję firmy w zakresie technologii i innowacji. GALERIA

7 BMW M6 BMW Z4 BMW X3 BMW M7 BMW M1

8 Opis marki Mercedes - Benz
Mercedes- Benz to marka o ponad stuletniej tradycji, synonim doskonałości technicznej i komfortu. Unikalną wartością marki jest jej prestiż. Samochody Mercedes- Benz zawsze chętnie wybierały osoby znane - gwiazdy filmu, muzycy, politycy itd. GALERIA

9

10 Quady Te sprzęty kupują ludzie którzy lubią mieć podniesioną adrenalinę. Quady przeważnie wykorzystywane są do jazdy w terenie lub na wyścigach.


Pobierz ppt "Witam na mojej prezentacji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google