Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witam na mojej prezentacji !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witam na mojej prezentacji !"— Zapis prezentacji:

1 Witam na mojej prezentacji !

2 Coś o mnie Cześć , jestem Jadzia . Mam 12 lat . Mieszkam w Lanckoronie . Chodzę do szkoły w Krakowie . Od ponad 2 lat jeżdżę konno w stajni w Myślenicach . Za około dwa lata będę właścicielką cudownego konika , Gucia . Jest myszaty i lubi brykać . Kocham go , Wzięliśmy nawet ślub . Brałam udział w kilku zawodach . Na razie zdobyłam tylko jedno 1 pierwsze miejsce , w konkursach tatarskich na hubertusie . Jeśli chcecie dowiedzieć się coś jeszcze , piszcie na pw . Jeśli jezdzicie w Myślenicach , to porozmawiajmy , może się znamy .

3 Kilka moich zdjęć na koniach …
Na Ciapku ( 2 lata temu ) Na Markizie , zawody

4

5 Hodowla Najbardziej zależy mi na dobrych luzytanach i wszystkich rogach . Moim zamiarem jest zebranie kolekcji koni boskich wiem to brzmi śmiesznie . Na zamówienie hoduję luzytany 17 * . Zawsze szukam dobrych koni z * , koni do grand prix i czempionów . Chętnie kupuję konie za rzeczy z cr .

6

7

8 Czarny rynek Zawsze szukam zestawu harmonii , kamienia , zestawu hery , krwi meduzy , objęć , rogu obfitości klepsydry kronosa , co nie znaczy , że na inne się nie skuszę .

9 Sprzedaże Jeśli chcesz kupić mojego konia to po prostu do mnie napisz , nie gryzę . Lubię jak ktoś negocjuje cenę i nienawidzę oszustów . Zostałam oszukana przez gracza , którego loginu nie wspomnę przez szacunek do howrse . Napisz , a powiem co się stało .

10 Moje cele Mieć 100 gratulacji Wygrać grand prix Mieć hodowlę Boskich Koni Wyhodować Luzytana 20 * Mieć konia na 1 miejscu w rankingu Mieć 5000 miejsce w rankingu Mieć konia , który zamienił się Krezusa Mieć 50 znajomych I tak dalej …

11 The end


Pobierz ppt "Witam na mojej prezentacji !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google