Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć, jestem Jadzia. Mam 12 lat. Mieszkam w Lanckoronie. Chodzę do szkoły w Krakowie. Od ponad 2 lat jeżdżę konno w stajni w Myślenicach. Za około dwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć, jestem Jadzia. Mam 12 lat. Mieszkam w Lanckoronie. Chodzę do szkoły w Krakowie. Od ponad 2 lat jeżdżę konno w stajni w Myślenicach. Za około dwa."— Zapis prezentacji:

1

2 Cześć, jestem Jadzia. Mam 12 lat. Mieszkam w Lanckoronie. Chodzę do szkoły w Krakowie. Od ponad 2 lat jeżdżę konno w stajni w Myślenicach. Za około dwa lata będę właścicielką cudownego konika, Gucia. Jest myszaty i lubi brykać. Kocham go, Wzięliśmy nawet ślub. Brałam udział w kilku zawodach. Na razie zdobyłam tylko jedno 1 pierwsze miejsce, w konkursach tatarskich na hubertusie. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś jeszcze, piszcie na pw. Jeśli jezdzicie w Myślenicach, to porozmawiajmy, może się znamy.

3 Na Ciapku ( 2 lata temu ) Na Markizie, zawody

4

5 Najbardziej zależy mi na dobrych luzytanach i wszystkich rogach. Moim zamiarem jest zebranie kolekcji koni boskich wiem to brzmi śmiesznie. Na zamówienie hoduję luzytany 17 *. Zawsze szukam dobrych koni z *, koni do grand prix i czempionów. Chętnie kupuję konie za rzeczy z cr.

6

7

8 Zawsze szukam zestawu harmonii, kamienia, zestawu hery, krwi meduzy, objęć, rogu obfitości klepsydry kronosa, co nie znaczy, że na inne się nie skuszę.

9 Jeśli chcesz kupić mojego konia to po prostu do mnie napisz, nie gryzę. Lubię jak ktoś negocjuje cenę i nienawidzę oszustów. Zostałam oszukana przez gracza, którego loginu nie wspomnę przez szacunek do howrse. Napisz, a powiem co się stało.

10 Mieć 100 gratulacji Wygrać grand prix Mieć hodowlę Boskich Koni Wyhodować Luzytana 20 * Mieć konia na 1 miejscu w rankingu Mieć 5000 miejsce w rankingu Mieć konia, który zamienił się Krezusa Mieć 50 znajomych I tak dalej …

11


Pobierz ppt "Cześć, jestem Jadzia. Mam 12 lat. Mieszkam w Lanckoronie. Chodzę do szkoły w Krakowie. Od ponad 2 lat jeżdżę konno w stajni w Myślenicach. Za około dwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google