Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TO MY KLASA 4c. Cześć to ja Patryk. Lubię dżem. Mam na imię Kuba. Lubię placki z cukrem, jazdę na rowerze i granie na PS3. W szkole lubię się spotykać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TO MY KLASA 4c. Cześć to ja Patryk. Lubię dżem. Mam na imię Kuba. Lubię placki z cukrem, jazdę na rowerze i granie na PS3. W szkole lubię się spotykać"— Zapis prezentacji:

1 TO MY KLASA 4c

2 Cześć to ja Patryk. Lubię dżem.

3 Mam na imię Kuba. Lubię placki z cukrem, jazdę na rowerze i granie na PS3. W szkole lubię się spotykać z Kubą.

4 Cześć :D Mam na imię Michał. Interesuję się piłką nożną i lubię jeździć na rowerze. Nasza klasa jest miła, fajna i koleżeńska. Lubię szkołę, ale nie lubię rano wstawać.

5 Mam na imię Szymon. Lubię placki. Ważny jest dla mnie komputer. Moja klasa jest nudna, ale Kuba jest fajny.

6 Cze ść mam na imi ę Dominika. W maju b ę d ę miała 11 lat. Lubi ę je ź dzi ć na rowerze, gra ć w gał ę. Uwielbiam robi ć zdj ę cia i filmowa ć. Lubi ę te ż ta ń czy ć, ś piewa ć, gra ć na gitarze, wyst ę powa ć z tat ą. Moj ą najlepsz ą kole ż ank ą jest Wiktoria.

7 Cześć ! Mam na imię Patrycja. Bardzo lubię jeść spaghetti. Lubię naszą Panią Zosię bo jest bardzo miła tak samo jak cała klasa. Cieszę się że może Agnieszka pójdzie ze mną do gimnazjum nr14. Już się znamy 8 lat. Jesteśmy jakby przyjaciółki na zawsze.

8 Cześć jestem Fabian z klasy 4c. Lubię naszą szkołę i klasę. Lubię grać w Minecrafta i dla mnie ważna jest cała klasa ale najbardziej z klasy lubię Michała. To dobry kolega

9 Cześć. Mam na imię Michał i mam 10 lat. Lubię łowić ryby i jeździć na rowerze. Moja ulubiona potrawa to kebab z baraniny.

10 Hej ! Mam na imię Grzesiek i mam 10 lat. Moja klasa jest bardzo fajna, ponieważ jest : uczciwa, miła, koleżeńska i bardzo śmieszna. Interesuje się minecraftem. Ta gra jest fajna. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i gram w minecrafta. Lubię ludzi którzy mnie lubią. Jestem najmądrzejszy z klasy 4c. Lubię moją panią bo jest miła i ma poczucie humoru.

11 Siema, mam na imię Aleksandra. Interesuję się tańcem. Kocham tańczyć. Lubię wymyślać układy taneczne. Dla mnie jest ważne żeby dobrze się uczyć. Lubię też jeździć na nartach. Bardzo lubię swoją klasę.

12 Mam na imię Szymon. Lubię rysować.

13 Cześć. Jestem Wiktoria i mam 10 lat. Uwielbiam zwierzęta. Jak będę starsza, będę pomagać w schronisku jako wolontariusz. Lubię bardzo swoją klasę i szkoda mi że kiedyś każdy z nas pójdzie w inną stronę. Mam nadzieję że będziemy utrzymywać ze sobą stały kontakt.

14 Cześć jestem Kuba. Lubię dżem. Interesuję się grami komputerowymi a szczególnie minecraft. Lubię bardzo panię Zosię.

15 Jestem Bartek. Mam 10 lat. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć samochodem. Moje ulubione potrawy to pierogi ruskie i placki ziemniaczane. Ważna jest dla mnie moja rodzina :D

16 Cze ść. Jestem Agnieszka. W grudniu sko ń cz ę 10 lat. Interesuje si ę jazd ą konn ą. Lubi ę je ź dzi ć na nartach. Kocham ta ń czy ć. Kilka razy wyst ę powa ł am na scenie. Lubi ę swoj ą klas ę, nie chcia ł abym jej zmienia ć.

17 Hej ! Jestem Iga z 4c. Lubię grać w siatkówkę, jeździć na nartach i czytać książki. Dla mnie bardzo ważna jest rodzina i klasa. Czasem się kłócimy i tak jest fajnie bo chcemy dużo chęci ;D

18 Jestem Jerzyk. 1 października mam urodziny. Mam 10 lat. Lubię nie chodzić do szkoły. Nie lubię mojej klasy oprócz paru kolegów. Lubię spaghetti.

19 Mam na imię Antek. Lubię grę Angry Birds Star Wars 2. Bardzo mnie wciągnęła. Lubię też wiele innych gier np.: minecraft, całą serię Angry Birds i Temple Run 2

20 Hej, to ja Wiktoria. Lubi ę ta ń czy ć, ś piewa ć, wyst ę powa ć na scenie i gra ć na gitarze. Uwielbiam Pani ą Zosi ę.

21 Witam, to ja, Pani Zosia, wychowawczyni 4c. Ucz ę angielskiego. W czasie wolnym uprawiam kolarstwo górskie i je ż d żę na nartach. Bardzo lubi ę prac ę z dzie ć mi i ceni ę ich szczero ść, wyobra ź ni ę i zaanga ż owanie. A moj ą klas ę lubi ę szczególnie.

22 To koniec prezentacji klasy 4c :D.


Pobierz ppt "TO MY KLASA 4c. Cześć to ja Patryk. Lubię dżem. Mam na imię Kuba. Lubię placki z cukrem, jazdę na rowerze i granie na PS3. W szkole lubię się spotykać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google