Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” Jan Paweł.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” Jan Paweł."— Zapis prezentacji:

1 „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” Jan Paweł II 4 marca 2014 r.

2 ROLA PRZEDSZKOLA I SZKOŁY W PRZYGOTOWANIU DZIECI 6-LETNICH DO REALIZACJI OBOWIĄZKU SZKOLNEGO

3 Tematyka spotkania: Wprowadzenie – informacja o działaniach MEN dotyczących przygotowania szkół do przyjęcia dzieci 6-letnich. Rola przedszkola i szkoły w przygotowaniu dzieci 6-letnich do realizacji obowiązku szkolnego. Nowe zasady rekrutacji do szkół i przedszkoli wprowadzone ustawą zmieniającą ustawę o systemie oświaty z 6 grudnia 2013 r. Wnioski związane z przygotowaniem dzieci 6-letnich do rozpoczynania nauki w szkole, wynikające ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego. Podsumowanie.


Pobierz ppt "„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” Jan Paweł."

Podobne prezentacje


Reklamy Google