Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BIOWET PUŁAWY Sp. z o.o. w pełni polska i nowoczesna wytwórnia leków weterynaryjnych..zdrowe zwierzęta zdrowi ludzie..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BIOWET PUŁAWY Sp. z o.o. w pełni polska i nowoczesna wytwórnia leków weterynaryjnych..zdrowe zwierzęta zdrowi ludzie.."— Zapis prezentacji:

1 BIOWET PUŁAWY Sp. z o.o. w pełni polska i nowoczesna wytwórnia leków weterynaryjnych..zdrowe zwierzęta zdrowi ludzie..

2 Dobre Tradycje W ciągu 90 lat preparaty wytwarzane w Puławach miały znaczący udział w opanowaniu, zwalczaniu i kontroli takich groźnych chorób jak: księgosusz (wirusowa choroba bydła), gruźlica, bruceloza, rzekomy pomór drobiu i warroza pszczół. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 50 preparatów obejmujących: szczepionki, surowice, preparaty diagnostyczne, antybiotyki, preparaty wapniowe, sulfonamidy, środki przeciwpasożytnicze, preparaty mineralno-witaminowe i wiele innych specjalistycznych grup leków przeznaczonych dla różnych gatunków zwierząt.

3 Biowet opiera swoją działalność na badaniach naukowych, współpracując z najlepszymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Zakład wspierają specjaliści ze wszystkich dziedzin medycyny weterynaryjnej w kraju i zagranicą: z Akademii Medycznych, Instytutów, Wyższych Uczelni Politechnicznych i Uniwersyteckich. Natomiast gwarantem jakości szczepionek i surowic jest wielostopniowa kontrola każdej serii prowadzona wewnątrz Zakładu oraz w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym-Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach. Innowacyjność i ciągłe poszukiwanie

4 Inwestujemy w jakość i bezpieczeństwo W 2003 roku został oddany do użytku Wydział Preparatów Iniekcyjnych, który jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Pomieszczenia czyste Wydziału wraz z systemem śluz i instalacją wentylacyjno-klimatyzacyjną, stanowią jeden nadciśnieniowy system funkcjonalny, umożliwiający podział przestrzeni produkcyjnej na różne klasy czystości. Doprowadzane do tego systemu powietrze podlega trójstopniowej filtracji. Uzbrojenie techniczno-technologiczne Wydziału to 12 różnych instalacji, z których większość jest w tzw. wykonaniu higienicznym. W 2008r został uruchomiony nowy Wydział Preparatów Biologicznych. Nakłady inwestycyjne dotyczą również wymiany znacznej części urządzeń i linii produkcyjnych.


Pobierz ppt "BIOWET PUŁAWY Sp. z o.o. w pełni polska i nowoczesna wytwórnia leków weterynaryjnych..zdrowe zwierzęta zdrowi ludzie.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google