Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi
Złota księga Uczniów Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi

2 Rok szkolny 2012/2013

3 Małgorzata Zawadzka Uczennica technikum, w roku szkolnym 2012/13 za wyniki w nauce otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Rok szkolny ukończyła otrzymując świadectwo z czerwonym paskiem za uzyskaną średnią ocen 5,24. Uczestniczyła w wojewódzkim etapie XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

4 Patryk Morek Uczeń technikum ,
w roku szkolnym 2012/13 za wyniki w nauce otrzymał stypendium Starosty gołdapskiego. Rok szkolny ukończył otrzymując świadectwo z czerwonym paskiem za uzyskaną średnią ocen 5,08.

5 Grzegorz Masłowski Uczeń technikum , rok szkolny 2012/13 ukończył otrzymując świadectwo z czerwonym paskiem za uzyskaną średnią ocen 4,80.

6 Liliana Korenkiewicz Uczennica liceum profilowanego ,
w roku szkolnym 2012/13 za wyniki w nauce otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Rok szkolny ukończyła otrzymując świadectwo z czerwonym paskiem za uzyskaną średnią ocen 4,78.

7 Sylwia Bednarz Paulina Wilamowska
Uczennice technikum żywienia i usług gastronomicznych. Laureatki I miejsca w II Międzyszkolnym Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym „Smaki Wsi”.

8 Paweł Śniosek Uczeń technikum handlowego.
Laureat czwartego miejsca w województwie warmińsko-mazurskim konkursu „As przedsiębiorczości”, zorganizowanego w ramach projektu Młodzieżowa Akademia Agrobiznesu.


Pobierz ppt "Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi"

Podobne prezentacje


Reklamy Google