Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przygody Kija i Kamienia. Kij Jeden z głównych bohaterów bajki „Przygody Kija i Kamienia”. Jako młody wychowanek ulicy został wciągnięty w przemyt broni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przygody Kija i Kamienia. Kij Jeden z głównych bohaterów bajki „Przygody Kija i Kamienia”. Jako młody wychowanek ulicy został wciągnięty w przemyt broni."— Zapis prezentacji:

1 Przygody Kija i Kamienia

2 Kij Jeden z głównych bohaterów bajki „Przygody Kija i Kamienia”. Jako młody wychowanek ulicy został wciągnięty w przemyt broni. Po nieudanej akcji i odbyciu kary w więzieniu postanawia zostać biznesmenem. Zakłada swoją firmę zajmującą się produkcja napojów alkoholowych. Niestety swoja szara przeszłość zostawiła na nim ślad i wszelkie niedokończone sprawy wracają na światło dzienne. Dalszą część historii poznamy w „Przygodach Kija i Kamienia”

3 Kamień Kamień jest jednym z głównych bohaterów bajki „Przygody Kija i Kamienia”. Kiedyś jak jeszcze był młody był bardzo znanym sportowcem odnoszącym wiele sukcesów w dyscyplinach związanych z ciężarami niestety nałogi w które popadł wykluczyły go z różnego rodzaju olimpiad, zawodów, mistrzostw oraz pokazów sportowych, swoją karierę sportową zakończył w wieku 27 lat, aktualnie ma 29 lat. W „Przygodach Kija & Kamienia”, będą z nim związane różne perypetie.

4 Fabuła: Kij po wyjściu z więzienia założył firmę produkująca napoje alkoholowe. W tym celu zaproponował butelce i puszcze współprace. Mijały tygodnie, miesiące firma rozwijała się zaczęła nawet wysyłać swoje produkty za granice. Jednym z pomysłów puszki i butelki było to aby wymieniać alkohole na broń wtedy firma mogła by zarabiać więcej pieniędzy. Kij jednak potrzebował wsparcia i zwrócił się do Kamienia o pomoc w sprzedaży. Kamień od razu zgodził się na taka współprace ponieważ po zakończeniu kariery sportowca nie miał co ze sobą zrobić. Kamień rozprowadzał alkohole po kraju a butelka z puszką robiła czarne interesy i wymiany poza granicami. Kiedy juz firma była u szczytu swojej kariery do kija dochodzą wieści ze jego zagraniczni współpracownicy kroją go na pieniądze. Kij wraz z kamieniem postanawiają nie mówiąc o niczym nikomu na własną rękę dowiedzieć się o jakie sumy pieniężne chodzi. Podczas rozpytywania się ludzi tu i ówdzie wychodzi na jaw sprawa z przed lat w której kamień postanowił zarobić większą sumkę pieniędzy dla siebie z jednej z dostaw alkoholu do drogiej firmy. Kij zdesperowany swoja naiwnością oraz byciem oszukiwanym przez swoich współpracowników postanawia zemścić się poprzez zakupienie broni i zabicie całej trójcy. Ponownie trafia do wiezienia i zostaje skazany na dożywocie

5 Puszka jest jednym z bohaterów „Przygody Kija i Kamienia”. Poznajemy go dopiero kiedy znajduje prace wraz z butelką w firmie kija. Nie znamy jego przeszłości wiemy tylko jedno że nie jest dobrym współpracownikiem i nie można mu ufać. Przez swoją chytrość zostaje zastrzelony przez kija po tym jak się dowiedział ze puszka go kroił na grube sumki pieniędzy. Postacie drugoplanowe: Puszka

6 Postać drugoplanowa wystąpiła w „Przygodach Kija i Kamienia”. Pracuje razem z Puszką w przemyśle alkoholowym. Od samego początku okradał szefa na produktach. Bardzo inteligentny, wymyślił strategie sprzedaży zagranicą. Kij dowiedziawszy się o przekrętach postanawia go zabić. Ten walcząc o życie błaga go o to żeby tego nie robił. Butelka

7 Przedmioty: PistoletPieniądze Pistolet użyty przez kija do zabicia kamienia, puszki i butelki. Pieniądze używane do dawania łapówek, kupna oraz sprzedaży towarów

8 Miejsca: Droga Parking na jego terenie odbywał się nielegalny handel oraz tam właśnie zostają zabici kamień, puszka i butelka.

9 Parking Parking na jego terenie odbywał się nielegalny handel.

10 Autorzy: Kamil Ulewiński Mateusz Celmer


Pobierz ppt "Przygody Kija i Kamienia. Kij Jeden z głównych bohaterów bajki „Przygody Kija i Kamienia”. Jako młody wychowanek ulicy został wciągnięty w przemyt broni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google