Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klas chętnie wzięła udział w tym interesującym przedsięwzięciu. Jak na sportowców przystało licznie udaliśmy się do szkół by przypatrzeć się jak wyglądać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klas chętnie wzięła udział w tym interesującym przedsięwzięciu. Jak na sportowców przystało licznie udaliśmy się do szkół by przypatrzeć się jak wyglądać"— Zapis prezentacji:

1

2 Klas chętnie wzięła udział w tym interesującym przedsięwzięciu. Jak na sportowców przystało licznie udaliśmy się do szkół by przypatrzeć się jak wyglądać będzie nasza przyszła praca. Koledzy i koleżanki chętnie wracali do swoich gimnazjum czy podstawówki by wraz z byłymi nauczycielami móc poprowadzić zajęcia. Oczywiście każdy z nich sprawdził się również jako zawodnik na boisku, gdyż nie mogli już usiedzieć na ławce.

3 Ale przed grą trzeba przeprowadzić solidną rozgrzewkę by nic się nikomu nie stało. Dzięki wf z profesorami w naszym Liceum każdy dobrze wie jak powinna wyglądać porządna rozgrzewka.

4 Może nie wszyscy kochamy sport ale nie którzy chcą zostać nauczycielami np. muzyk, albo przedszkolankami. Co do pracy w przedszkolu potrzebny jest anielski SPOKÓJ !!!!!!

5 Ale 2 B to nie tylko sport niektórzy myślą o całkiem innych profesjach. Przekonajmy się wspólnie o jakich. Koleżanki odwiedziły firmę zajmującą się produkcja reklamy,, Druk Tkan

6 Ciekawość ludzka nie zna granic wiec kolega udał się do 12- go co do wielkości przedsiębiorstwa na świecie, zarówno pod kątem obrotów, generowanego dochodu jak i wartości rynkowej.

7 Kolega postanowił w przyszłości założyć własną firmę z meblami ale na razie potrzebował sprawdzić swoje umiejętności w istniejącej już firmie Każdy myśli ze rozwozić leki może każdy a nieprawda, każdy musi wiedzieć mniej więcej coś o lekach.

8 Jest wśród nas parę takich osób co chcą podtrzymać rodziny biznes. Wiec czemu nie zacząć wprawy na dniu przedsiębiorczości ??? Prowadzenie sklepu obuwniczego wymaga spokoju i wyrozumiałości dla klienta Najpierw dostawa Potem układanie A na końcu czas na sprzedawa nie

9 Koleżanka najpierw pomogła w rozliczaniu faktur w ojcowskiej firmie Następnie wyruszyła na pole budowy dopilnować czy robotnicy się nie obijają i poszukać czy czasem nie podpijają

10


Pobierz ppt "Klas chętnie wzięła udział w tym interesującym przedsięwzięciu. Jak na sportowców przystało licznie udaliśmy się do szkół by przypatrzeć się jak wyglądać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google