Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RÓŻNE OBIEKTY W PREZENTACJI, ŁĄCZA Wszelkie obiekty znajdują się na karcie Wstawianie. Przykładowo ten obrazek został dodany przez wstawienie wycinka zrzutu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RÓŻNE OBIEKTY W PREZENTACJI, ŁĄCZA Wszelkie obiekty znajdują się na karcie Wstawianie. Przykładowo ten obrazek został dodany przez wstawienie wycinka zrzutu."— Zapis prezentacji:

1 RÓŻNE OBIEKTY W PREZENTACJI, ŁĄCZA Wszelkie obiekty znajdują się na karcie Wstawianie. Przykładowo ten obrazek został dodany przez wstawienie wycinka zrzutu ekranu A obrazek powyżej za pomocą klawisza PrntScrn i wstawienia go za pomocą funkcji Wklej w zakładce Narzędziach Główne Analogicznie możemy wstawiać jakiekolwiek obiekty z rodziny programów Office przez opcję Kopiuj/Wklej. Przykładowo tabele 1

2 CZĘŚĆ II 2 Wstawianie numeru strony Wstawianie pola tekstowego do wstawiania tekstu np.: „Wstawianie numeru strony” Wstawianie kształtow Stosunek ilości sprzedanych nożyczek do populacji mamutów długowłosych Wstawienie wykresu spowoduje otworzenie się arkuszu Excela, z którego będą pobierane dane do wykresu. Arkusz Excela zostanie wtedy osadzony w prezentacji. Natomiast jeśli chcemy wstawić istniejący plik na którym chcemy pracować, musimy użyć wstawianie obiektu i zaznaczyć Łącze.

3 Hiperłącza 3 Łączem może być dowolny obiekt.


Pobierz ppt "RÓŻNE OBIEKTY W PREZENTACJI, ŁĄCZA Wszelkie obiekty znajdują się na karcie Wstawianie. Przykładowo ten obrazek został dodany przez wstawienie wycinka zrzutu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google