Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MOJE HOBBY MUZYKA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MOJE HOBBY MUZYKA."— Zapis prezentacji:

1 MOJE HOBBY MUZYKA

2 O naszej muzyce… Muzyka to nasze hobby, bo jest przy nas w dobrych i złych chwilach. Słuchamy jej prawie cały czas, gdy tylko możemy. Najczęściej słuchamy: rapu i popu. Nie wyobrażamy sobie życia bez muzyki. Nasze hobby nie jest zbyt oryginalne, ale prawdziwe. Śpiewamy do 7 lat i mamy nadzieje, że będziemy śpiewać jeszcze długo. Naszym marzeniem jest występ przed bardzo dużo publicznością Piszemy piosenki i mamy nadzieję, że tak będzie dalej xd

3 Uczestniczymy w różnych konkursach związanych z muzyką

4 Gdzie uczymy się śpiewać?
Chodzimy na zajęcia muzyczne do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Siekierczynie. Naszym nauczycielem jest pan Zdzisław Trendewicz. Staramy się uczestniczyć jak najwięcej w konkursach i przedstawieniach.

5 Co dzięki temu zyskujemy?
Dzięki naszym występom muzycznym jesteśmy rozpoznawane i chwalone w naszych miejscowościach i nie tylko. Jesteśmy zapraszane na uroczystości związane ze szkołą i muzyką.

6 Dlaczego to robimy ? Robimy to, bo śpiewanie sprawia nam niesamowitą radość. Jak śpiewamy zapominamy o wszystkim i to jest magiczne. Śpiewanie to świetna sprawa, możemy się uspokoić i wyszaleć. Kochamy to robić i to tyle na ten temat.

7 To nasze zdjęcia :*

8 Dziękujemy za uwagę ! Prezentacje wykonały Aneta Pinkowicz
Paula Wójcik


Pobierz ppt "MOJE HOBBY MUZYKA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google