Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MUZYKA Muzyka to nasze hobby, bo jest przy nas w dobrych i złych chwilach. Słuchamy jej prawie cały czas, gdy tylko możemy. Najczęściej słuchamy: rapu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MUZYKA Muzyka to nasze hobby, bo jest przy nas w dobrych i złych chwilach. Słuchamy jej prawie cały czas, gdy tylko możemy. Najczęściej słuchamy: rapu."— Zapis prezentacji:

1

2 MUZYKA

3 Muzyka to nasze hobby, bo jest przy nas w dobrych i złych chwilach. Słuchamy jej prawie cały czas, gdy tylko możemy. Najczęściej słuchamy: rapu i popu. Nie wyobrażamy sobie życia bez muzyki. Nasze hobby nie jest zbyt oryginalne, ale prawdziwe. Śpiewamy do 7 lat i mamy nadzieje, że będziemy śpiewać jeszcze długo. Naszym marzeniem jest występ przed bardzo dużo publicznością Piszemy piosenki i mamy nadzieję, że tak będzie dalej xd

4

5 Chodzimy na zajęcia muzyczne do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Siekierczynie. Naszym nauczycielem jest pan Zdzisław Trendewicz. Staramy się uczestniczyć jak najwięcej w konkursach i przedstawieniach.

6 Dzięki naszym występom muzycznym jesteśmy rozpoznawane i chwalone w naszych miejscowościach i nie tylko. Jesteśmy zapraszane na uroczystości związane ze szkołą i muzyką.

7 Robimy to, bo śpiewanie sprawia nam niesamowitą radość. Jak śpiewamy zapominamy o wszystkim i to jest magiczne. Śpiewanie to świetna sprawa, możemy się uspokoić i wyszaleć. Kochamy to robić i to tyle na ten temat.

8

9 Prezentacje wykonały Aneta Pinkowicz Paula Wójcik


Pobierz ppt "MUZYKA Muzyka to nasze hobby, bo jest przy nas w dobrych i złych chwilach. Słuchamy jej prawie cały czas, gdy tylko możemy. Najczęściej słuchamy: rapu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google