Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2013 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2013 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH."— Zapis prezentacji:

1 STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2013 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH

2 Stypendy ś ci Stypendium za wyniki w nauce, przyznawanego przez Burmistrza Korsz:

3 Wiktor Kragiel Wiktor jest uczniem I klasy gimnazjum. W ubiegłym roku został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego; otrzymał wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Z poprawną polszczyzną na co dzień oraz zajął XII miejsce w X Mazurskiej Olimpiadzie Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Interesuje się muzyką i grami komputerowymi. Lubi podróże i książki o tematyce survivalowej oraz fantasy. Uwielbia górskie wędrówki i grę w unihokeja.

4 Jakub Sylwester Kowalski Jakub jest uczniem klasy I gimnazjum. Zawsze wyróżniał się wzorowym podejściem do nauki. Już w młodszych klasach zauważono jego talenty. W zeszłym roku szkolnym wziął udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym i został jego finalistą. W wolnym czasie lubi grać na komputerze i w piłkę nożną. Nietrudno zgadnąć, że jego zainteresowania to właśnie piłka nożna, gry komputerowe. Słucha muzyki reggae. Lubi też pograć w tenisa stołowego.

5 Klaudia Gaco ń Klaudia jest uczennicą III klasy gimnazjum. Swoją przyszłość chce związać z medycyną lub ratownictwem medycznym. W ubiegłym roku uzyskała tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego,,Z poprawną polszczyzną na co dzień", oraz zajęła II miejsce w I Rejonowym Konkursie Językowym. Interesuje się sportem – jest kibicem Realu Madryt, lubi piłę ręczną, czyta blogi internetowe i uwielbia robić zdjęcia. Jej mocną stroną jest też umiejętność wykonywania makijaży.

6 Patrycja Zacharewicz Patrycja ma 14 lat i chodzi do II klasy gimnazjum. Lubi jak się do niej mówi Pyśka. Uwielbia oglądać filmy, czytać książki kryminalne i przygodowe. Jak ją któraś wciągnie to zapomina o całym świecie. Kocha zwierzaki, lubi słuchać muzyki reggae i nie tylko. Jej ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski, co potwierdziła wygrywając I Rejonowy Konkurs Językowy. Pomiędzy nauką i czytaniem znajduje czas na pieczenie słodkości. Jej mocną stroną są babeczki. Jak każdy nastolatek lubię czasem pograć w gry.

7 Stypendy ś ci Stypendium Burmistrza Korsz przyznawanego za osi ą gni ę cia artystyczne :

8 Kornelia Ś redzi ń ska Kornelia jest uczennicą V klasy. W zeszłym roku wzięła udział w konkursie przyrodniczym, w którym otrzymała wyróżnienie za pracę Moja miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w X Mazurskiej Olimpiadzie Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Kornelia interesuje się przyrodą i plastyką. Lubi zbierać znaczki i poznawać ich historię.

9 Stypendy ś ci Stypendium Burmistrza Korsz przyznawanego za osi ą gni ę cia sportowe :

10 Adam Mazanek Adam jest uczniem V klasy. Bardzo lubi sport, zwłaszcza piłkę nożną i bieganie. Chodzi w szkole na wszystkie możliwe zajęcia sportowe. W ubiegłym roku zajął III miejsce w XXX Mazurskich Biegach Ulicznych w Baniach Mazurskich. Jego hobby to oprócz sportu plastyka oraz wykonywanie wielu prac technicznych.

11 Weronika Pryszczepko Weronika jest uczennicą I klasy gimnazjum. Jak wynika z Jej sukcesu – zdecydowanie dobrze strzela z łuku, co udowodniła na Mazurskich Manewrach Techniczno- Obronnych. Weronika lubi rysować, zwłaszcza szkice, a także czyta książki, tańczy i jeździ na rolkach. Dobrze sprawdza się też w grach zespołowych.

12 Wiktor Kragiel Wiktor dużo wędruje po górach. Nieobce jest mu czytanie mapy i poruszanie się po szlakach turystycznych. Swoje umiejętności wykorzystał podczas Mazurskich Manewrów Obronno – Technicznych, w których zajął I miejsce w kategorii szkół podstawowych w biegach na orientację.

13 Serdecznie dzi ę kujemy naszym nauczycielom, którzy przygotowali nas do konkursów: Pani Marcie Kragiel za przygotowywanie nas do konkursów przyrodniczych Pani Danucie Dębkowskiej za opiekę w konkursach matematycznych Pani Izabeli Kuncer za pracę włożoną w przygotowanie nas do konkursów polonistycznych Pani Katarzynie Mielniczuk za opiekę merytoryczną na pracą Moja miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Panu Krzysztofowi Batenowi za pracę włożoną w rozwój naszej kultury fizycznej

14 Dziękujemy!


Pobierz ppt "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2013 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google