Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podobne prezentacje

Prezentacja na temat: "DYSCYPLINA SPORTOWA KOSZYKÓWKA CEL GRY  Wrzucanie do kosza rywali piłki i tym samym uzyskanie wi ę kszej ilo ś ci punktów ni ż dru ż yna przeciwna."— Zapis prezentacji:

1

2 DYSCYPLINA SPORTOWA KOSZYKÓWKA

3 CEL GRY  Wrzucanie do kosza rywali piłki i tym samym uzyskanie wi ę kszej ilo ś ci punktów ni ż dru ż yna przeciwna.

4 GRACZE

5 5 5

6 PRZEBIEG GRY

7 PODSTAWOWE ZASADY  Piłka porusza si ę poprzez kozłowanie, podania i rzuty. Nie mo ż na biec z piłk ą w r ę kach, nie kozłuj ą c ni ą, z wyj ą tkiem sytuacji, gdy si ę dochodzi do kosza. Wówczas mo ż na j ą złapa ć i zrobi ć dwa kroki.kozłowanie podania rzuty  Rozgrywa si ę 4 kwarty trwaj ą ce 10 lub 12 minut, z przerw ą na odpoczynek pomi ę dzy 2 a 3 kwart ą.  Je ś li staraj ą c si ę pochwyci ć piłk ę, uderzysz przeciwnika b ą d ź w nieprzepisowy sposób go zatrzymasz, popełniasz faul osobisty.

16 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

Pobierz ppt "DYSCYPLINA SPORTOWA KOSZYKÓWKA CEL GRY  Wrzucanie do kosza rywali piłki i tym samym uzyskanie wi ę kszej ilo ś ci punktów ni ż dru ż yna przeciwna."